ESET NOD32 Antivirus Offline Updates 24390 2.12.2021

ESET NOD32 Antivirus Offline Updates

ESET NOD32 Antivirus Offline Updates – це пакет оновлень для антивіруса NOD32, як і випливає з назви. Продукт актуальний для версії 4.2 антивіруса, оскільки тільки в ній реалізована можливість офлайн апдейту.

Компанія ESET використовує в своїй продукції складну політику ліцензування. Якщо коротко, це має на увазі, що можливість завантаження оновлень доступна тільки тим користувачам або підприємствам, які придбали платну версію NOD32.

Після завантаження оновлень відкрийте головне вікно антивіруса. Натисніть «F5» на клавіатурі, після чого програма відобразить вікно розширених налаштувань. Далі, у вікні, перейдіть в розділ «Antivirus and Antispyware» -> підрозділ «Update», після чого справа, в формі «Update settings for selected profile», поруч з полем «Update server», клікніть «Edit». У вікні, в порожньому рядку з міткою «Update servers» введіть шлях до папки із завантаженими раніше оновленнями і натисніть «Add». Щоб закрити це вікно, натисніть «OK». Також закрийте налаштування NOD32 (кнопка «OK»), залишивши активним тільки головне вікно. У ньому перейдіть на вкладку «Update» і натисніть «Update Virus Signature Database», щоб оновити антивірус з локального джерела. Процес встановлення оновлень виконається і завершиться без участі користувача.

Переваги ESET NOD32 Antivirus Offline Updates

  • Можливість встановлення оновлень без підключення до мережі Інтернет.
  • Можливість розташувати файли оновлень на сервері в локальній мережі і, тим самим, централізовано оновлювати антивірусне ПЗ на декількох ПК.

Недоліки ESET NOD32 Antivirus Offline Updates

  • Можливість офлайн встановлення оновлень доступна тільки у версії 4.2 антивіруса.
  • По суті, оновлення для NOD32 є платними, оскільки доступні для завантаження тільки в разі придбання ліцензії на використання антивіруса.

Висновок

Налаштування антивіруса вимагає уваги з боку користувача лише на початковому етапі. Далі оновлення виконується автоматично, а користувач лише «закидає» їх вчасно в потрібну папку. До речі, сам виробник рекомендує перевіряти наявність оновлень в мережі не рідше ніж один раз на день.

Увага

Локальний каталог з оновленнями прописується в настройках програми одноразово, за умови, що всі подальші оновлення будуть розташовуватися в цій папці.

Зміни в останній версії

  • База даних шкідливих програм оновлена новими видами загроз.
Автор:
Офіційний сайт: www.eset.com
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English
Завантажити ESET NOD32 Antivirus Offline Updates для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про ESET NOD32 Antivirus Offline Updates!

Схожі програми