Browsec VPN 3.84.0

Browsec VPN

Browsec VPN – це сервіс, який дозволяє обходити блокування веб-сайтів за допомогою технологій віртуальних приватних мереж. В ОС Windows Browsec VPN представлений розширеннями для найбільш популярних оглядачів – Chrome, Firefox і Opera. Продукт розповсюджується безкоштовно, однак бажаючі можуть підтримати проект і придбати його Premium-версію.

На відміну від програм-клієнтів VPN, інструмент Browsec здійснює свою діяльність безпосередньо з браузера. При цьому принцип роботи залишається тим самим і полягає в тому, що користувач, підключаючись до сервісу, отримує мережеву адресу від віддаленого сервера, як правило, розташованого на території іншої держави, після чого може звертатися до заблокованих раніше ресурсів ніби від чужого імені.

Browsec VPN використовується не тільки для того, щоб обійти заборони в мережі Інтернет. Модуль також покликаний убезпечити дані користувача від зловмисників, які мають звичку перехоплювати трафік і отримувати з нього потрібні їм відомості, наприклад, паролі від акаунтів.

Запуск Browsec VPN здійснюється в один клік за допомогою простого інтерфейсу. Модулю потрібен певний час, приблизно декілька секунд, щоб підключитися до одного з віддалених серверів. Налаштувань інструмент пропонує небагато. Функція вибору віртуальної геолокації знаходиться на стадії бета-тестування.

Переваги Browsec VPN

  • Безкоштовне розповсюдження продукту.
  • Наявність розширень для передових браузерів – Chrome, Firefox і Opera.
  • Підтримка чотирьох геолокації – Нідерланди, Сінгапур, США, Великобританія.
  • Простий і зрозумілий інтерфейс користувача.
  • Запуск сервісу в один клік.

Недоліки Browsec VPN

  • Відсутність підтримки російської та української мови.

Висновок

Хоча багато VPN-сервісів намагаються вберегти користувачів від надання даних третім особам, самі по собі вони також є посередниками. Browsec VPN часом просто незамінний, однак довіряти йому беззаперечно не варто. Рекомендується використовувати сервіс не частіше, ніж це необхідно.

Автор:
Офіційний сайт: browsec.com
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English
Завантажити Browsec VPN для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Browsec VPN!

Схожі програми