Dota 2 7.30e

Dota 2

Dota 2 — нереально популярна багатокористувальницька онлайн-гра в жанрі MOBA для ПК Windows. У цій грі геймеру належить битися в запеклих боях в одній з команд. Одна команда грає за світлу сторону, інша — за темну. Хоч команд і дві, але мета у них одна — знищити фортецю супротивника, при цьому всіма силами захищаючи свою власну.

У кожній з команд бореться по 5 гравців. Кожен гравець керує обраним персонажем. Список персонажів досить великий і налічує понад сотню героїв. Всі персонажі мають унікальну зовнішність і характеристики, які визначають їх роль і застосування в грі.

Протягом досить довгого за часом матчу гравці з двох команд повинні вбивати різних монстрів і один одного, збирати дорогоцінний досвід і гроші, а також розвивати свої навички. Чим більше ви граєте, тим краще стає ваш персонаж — вбивайте більше ворогів і отримуйте більше досвіду. За зароблені в грі гроші ви зможете купувати різні предмети, які підсилюють вашого героя або дають йому додаткові можливості.

Для здобуття перемоги команді необхідно пробитися на базу суперників і зруйнувати головну будівлю команди супротивника. Але це тільки на словах просто, насправді дійти до фортеці ворога буде дуже складно. Доведеться вбити сотні монстрів, планувати свої ходи наперед і бути гранично обережним.

Зміни в останній версії

  • Маленькі табори XP Bounties скоротилися на 10%
Автор: Valve Corporation
Оновлено:
Версія Windows: 7, 8, 10
Українська мова: Присутня
Російська мова: Присутня
Завантажити
Dota 2

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми Dota 2. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії