Dota 2

Dota 2 7.36b

Dota 2

Dota 2 — нереально популярна багатокористувальницька онлайн-гра в жанрі MOBA для ПК Windows. У цій грі геймеру належить битися в запеклих боях в одній з команд. Одна команда грає за світлу сторону, інша — за темну. Хоч команд і дві, але мета у них одна — знищити фортецю супротивника, при цьому всіма силами захищаючи свою власну.

У кожній з команд бореться по 5 гравців. Кожен гравець керує обраним персонажем. Список персонажів досить великий і налічує понад сотню героїв. Всі персонажі мають унікальну зовнішність і характеристики, які визначають їх роль і застосування в грі.

Протягом досить довгого за часом матчу гравці з двох команд повинні вбивати різних монстрів і один одного, збирати дорогоцінний досвід і гроші, а також розвивати свої навички. Чим більше ви граєте, тим краще стає ваш персонаж — вбивайте більше ворогів і отримуйте більше досвіду. За зароблені в грі гроші ви зможете купувати різні предмети, які підсилюють вашого героя або дають йому додаткові можливості.

Для здобуття перемоги команді необхідно пробитися на базу суперників і зруйнувати головну будівлю команди супротивника. Але це тільки на словах просто, насправді дійти до фортеці ворога буде дуже складно. Доведеться вбити сотні монстрів, планувати свої ходи наперед і бути гранично обережним.

Зміни в останній версії

  • Оновлено роботу спільної видимості з істотами, які не контролюються гравцями.
  • Споруди та кріпи Сяйва й Пітьми тепер теж мають спільну видимість. Якщо їхня індивідуальна видимість ізолюється, вони не дають спільної видимості союзникам.
  • Правила спільної видимості для контрольованих гравцями істот не змінилися.
  • Оглядові й вартові варди завжди мають видимість команди, незалежно від статусу того, хто їх установив.
  • Інші контрольовані істоти використовують видимість героя гравця.
Автор:
Офіційний сайт: ru.dota2.com
Оновлено:
Версія Windows: 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English, Українська, Русский
Завантажити Dota 2 для Windows Dota 2 для macOS

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Dota 2!

Схожі програми