Ultra Adware Killer 10.4.0.0

Ultra Adware Killer

Ultra Adware Killer – це програма, призначена для видалення зі складу додатків рекламного вмісту і приведення їх до оригінального вигляду, ніби вони щойно встановлені. Продукт розповсюджується безкоштовно, однак частина функціоналу стане доступна користувачеві тільки в разі придбання ним ліцензії PRO. Крім того, можливості деактиватора реклами включені в інший продукт розробників під назвою Ultra Virus Killer.

Робота програми здійснюється в два етапи. На першому Adware Killer сканує ПК на наявність встановлених додатків і перевіряє, чи містить хоч один з них рекламне посилання, що не належить до його основного функціоналу. Якщо подібні компоненти в системі виявлено, деактиватор переходить до кроку 2, тобто пропонує очистити її, видаливши з додатків рекламні модулі.

В процесі пошуку програма «залазить» в розділ автозавантаження, аналізує склад кожної програми і браузера й чіпляється не тільки за банери, а й за встановлені плагіни. Крім того, Adware Killer вважає непотрібними і окремо встановлені тулбари, а також налаштування, які підмінюють домашню сторінку або пошукову систему за замовчуванням.

Інтерфейс деактиватора реклами зводиться до кількох таблиць, перемикання між якими здійснюється за допомогою вкладок й пари великих кнопок, одна з яких викликає меню програми, а інша запускає сканування і подальшу очистку системи від небажаних елементів. В Ultra Adware Killer використовуються досить дрібні шрифти, що викликає певний дискомфорт при тривалій роботі з інструментом.

Переваги Ultra Adware Killer

  • Безкоштовне розповсюдження продукту з можливістю розширення функціональності шляхом придбання ліцензії PRO.
  • Простий механізм керування.
  • Підтримка сортування додатків в таблицях з тих чи інших атрибутів.
  • Створення контрольних точок відновлення перед кожним очищенням системи від реклами.
  • Відсутність необхідності встановлення інструменту.

Недоліки Ultra Adware Killer

  • Відсутність підтримки російської та української мов інтерфейсу.

Висновок

Продукт запускається і працює коректно, без збоїв, не зависає. Швидкість сканування безпосередньо залежить від продуктивності «заліза» і кількості встановлених в системі додатків.

Зміни в останній версії

  • Інформація відсутня
Автор: Carifred
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Українська мова: Відсутня
Російська мова: Відсутня
Завантажити Ultra Adware Killer для Windows

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми Ultra Adware Killer. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Схожі програми