Ghostery 10.2.15

Ghostery

Ghostery – це безкоштовне розширення для браузера з можливістю антитрекінгу і блокування реклами. Цей модуль підтримується найпопулярнішими браузерами, серед яких Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Safari, Microsoft Edge і Internet Explorer.

В процесі своєї роботи Ghostery виявляє на сторінках сайтів так звані жучки, до яких розробники розширення відносять рекламу, віджети і кнопки «Поділитися» соціальних мереж, засоби аналізу дій користувача і інші небажані і відволікаючі увагу елементи, і передає контроль над ними в руки користувача. Той, у свою чергу, може залишити сторінку без змін або вибірково видалити будь-який трекер з числа виявлених програмою.

Блокування реклами в загальному випадку призводить до збільшення швидкості завантаження веб-сайтів. Крім того це дозволяє звільнити на екрані місце для корисного контенту, що вкрай важливо при використанні моніторів з невеликим розширенням.

Крім блокувальника банерів до складу модуля також входить анти-трекер, дія якого спрямована на знеособлення користувача в мережі, що, у свою чергу, робить серфінг в Інтернеті конфіденційним і анонімним.

Інтерфейс розширення нагадує інші подібні блокувальники реклами. Однак Ghostery відрізняється від них тим, що пропонує користувачеві простий і детальний вигляд головного меню. При цьому детальний перегляд дозволяє керувати блокуванням кожного елемента, який потрапив під правила фільтра, окремо.

Переваги Ghostery

 • Поширення продукту на безкоштовній основі.
 • Підтримка російської локалізації.
 • Наявність двох режимів перегляду трекерів – простого і детального.
 • Можливість створення облікового запису користувача з метою синхронізації налаштувань Ghostery на інших пристроях.
 • Можливість експорту/імпорту налаштувань розширення.
 • Підтримка найбільш популярних браузерів.
 • Підтримка механізму створення білого і чорного списку веб-ресурсів.

Недоліки Ghostery

 • Відсутність підтримки української мови.
 • Відсутність можливості створення власних фільтрів.

Висновок

Розширення працює коректно без будь-яких збоїв і в цілому може бути рекомендовано користувачам, які втомилися від постійної присутності різного смислового сміття на просторах веб-сторінок.

Встановлення Ghostery

Модуль Ghostery доступний для завантаження пісял переходу на сторінку завантаження, яке відбувається після кліку на кнопку, розташовану нижче на цій сторінці опису продукту. Щоб додати розширення в браузер, завантажте його і запустіть. Під час отримання запиту на перегляд даних різних веб-сайтів, надайте блокувальнику таке право.

Щоб змінити мову інтерфейсу Ghostery, перейдіть в налаштування вашого браузера, після чого оберіть необхідну локалізацію в розділі мовних параметрів. Після перезавантаження мова розширення зміниться нарівні з мовою оглядача.

Зміни в останній версії

 • MV3: правила паузи повинні мати найвищий пріоритет
 • Виправлено дозволи хоста Safari
Автор:
Офіційний сайт: www.ghostery.com
Оновлено:
Версія Windows: 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Ghostery для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Ghostery!

Схожі програми