AdBlock 5.22.0

AdBlock

AdBlock – це безкоштовне розширення для браузера, основне завдання якого – блокування рекламного вмісту на сайтах і в пошукових системах.

Принцип роботи модуля будується на тому, щоб перешкодити відображенню HTML-елементів, роботі JavaScript-сценаріїв і Flash-об'єктів, пов'язаних з показом рекламних банерів і відеороликів, які відволікають користувача, негативно впливають на швидкість завантаження веб-сторінок і просто займають корисний простір, що особливо відчувається на невеликих екранах.

AdBlock застосовує механізми блокування не до всіх сайтів, залишаючи на деяких з них так звану прийнятну (ненав'язливу) рекламу. Це пояснюється тим, що маркетингові повідомлення є єдиним засобом заробітку для багатьох відповідальних Інтернет-ресурсів з числа постачальників якісного контенту. Однак ця функція може бути з легкістю відключена за бажанням користувача.

AdBlock працює автоматично і керується підходом «заборонено все, що не дозволено». Однак користувач має можливість одним натисканням кнопки миші розблокувати рекламу на потрібній йому сторінці сайту або додати весь домен в білий список.

При виявленні на просторах Інтернету нових видів реклами, користувач може повідомити про неї розробникам AdBlock і тим самим внести свій внесок у створення нових, більш інтелектуальних, фільтрів.

Графічний інтерфейс користувача в AdBlock представлений лише невеликим меню в браузері, яке запускає або вимикає блокувальник, додає ресурси в білий список, веде підрахунок заблокованих або прихованих повідомлень. Там же здійснюється і конфігурація нечисленних параметрів розширення.

Переваги AdBlock

  • Поширення продукту на безкоштовній основі.
  • Блокування більшості видів реклами.
  • Можливість повідомити про новий вигляд реклами на веб-ресурсах.
  • Підтримка білого списку сайтів.
  • Підтримка української мови меню та налаштувань.
  • Підтримка роботи в найбільш популярних браузерах.
  • Своєчасні оновлення блокувальника, що відповідають появі нових видів реклами на просторах мережі Інтернет.

Недоліки AdBlock

Можливі помилкові спрацьовування модуля. Багато сайтів навчилися розпізнавати AdBlock і стали блокувати корисний вміст в разі його наяності.

Висновок

У спробах отримання надприбутків власники сайтів нерідко переступають межу, що змушує користувачів включатися в боротьбу за чистоту Інтернету. Одним із засобів в цьому протистоянні і є AdBlock і йому подібні розширення.

Встановлення AdBlock

Встановлення розширення не потребує від користувача практично ніяких дій. Після завантаження файлу-інсталятора запустіть його. Подальший процес установки цілком залежить від розробника і версії вашого браузера. У загальному випадку наступні кроки припускають підтвердження запитів AdBlock на доступ до перегляду веб-сторінок.

Щоб змінити мову меню AdBlock, необхідно також змінити мову інтерфейсу оглядача. Після перезавантаження браузера локалізація розширення зміниться автоматично.

Автор:
Офіційний сайт: getadblock.com
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English, Українська, Русский
Завантажити AdBlock для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про AdBlock!

Схожі програми