Ad Muncher 4.94 Build 34121

Ad Muncher

Ad Muncher – це утиліта, що дозволяє заблокувати більшу частину рекламного контенту при використанні браузера та іншого популярного софта. Продукт поширюється безкоштовно, підтримує різні переглядачі і є окремо встановленим додатком.

Робота програми будується на основі фільтрів. Інакше кажучи, блокер аналізує трафік і звіряє його зі своїм набором правил, після чого видає відповідну реакцію. Це може бути заборона на такі дії, як: відправка призначених для користувача даних і службової інформації, відображення картинок, автоматичне відтворення аудіо та відео файлів, виконання сценаріїв JavaScript і так далі.

Утиліта володіє власним набором фільтрів з коробки, проте також підтримує і правила, створені користувачем. Крім цього, Ad Muncher дозволяє вказати, які саме, з встановлених на комп'ютері додатків, підлягають перевірці на наявність реклами.

Інтерфейс інструменту не відрізняється красою. Основний акцент зроблений на функціональність. Головне вікно складається з декількох вкладок, кожна з яких, в свою чергу, відкриває доступ до потрібного розділу і набору додаткових опцій.

Керування програмою здійснюється за допомогою натискання кнопок, встановлення і зняття всіляких галочок, а також вибору значень у випадаючих списках. Крім цього, Ad Muncher підтримує створення декількох конфігурацій.

Переваги Ad Muncher

  • Поширення продукту на безкоштовній основі.
  • Можливість блокування реклами не лише в браузері, а й в інших додатках.
  • Наявність вбудованого набору фільтрів.
  • Можливість створення власних правил фільтрації.
  • Можливість створення і збереження декількох конфігурацій.

Недоліки Ad Muncher

  • Відсутність української локалізації програми.
  • Дещо складний в освоєнні інтерфейс.

Висновок

Утиліта Ad Muncher працює коректно, без збоїв, не зависає. Встановлення інструменту виглядає стандартно і складається всього з пари кроків. Головною перевагою продукту є блокування реклами не тільки в браузерах, але і в іншого роду ПЗ, в зв'язку з чим користувачам рекомендується використовувати його на постійній основі.

Зміни в останній версії

  • Виправлена помилка з відсутнім джерелом завантаження в Install.ini.
Автор:
Офіційний сайт: www.admuncher.com
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English
Завантажити Ad Muncher для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Ad Muncher!

Схожі програми