K-Lite Codec Pack Standard 15.5.0

K-Lite Codec Pack Standard

K-Lite Codec Pack Standard — рекомендований для просунутих користувачів пакет безкоштовних кодеків мультимедіа, фільтрів і інструментів для їх налаштування. Він містить все, що необхідно для відтворення поширених форматів аудіо і відео. Від базового пакету відрізняється наявністю вбудованого плеєра Media Player Classic Home Cinema, а також компонентів MadVR і MediaInfo Lite.

Як і інші версії K-Lite Codec Pack, ця ретельно тестується на можливі конфлікти, часто оновлюється, легко встановлюється і налаштовується. Користувач може обрати під час встановлення тільки необхідні йому компоненти, а також (якщо побажає) повністю видалити K-Lite Codec Pack Standard з системи, не залишивши жодних слідів його перебування.

Основні можливості K-Lite Codec Pack Standard:

— Підтримка відео: AVI, MKV, MP4, FLV, MPEG, MOV, TS, M2TS, WMV, RM, RMVB, OGM, WebM і т.д.
— Підтримка аудіо: MP3, FLAC, M4A, AAC, OGG, 3GP, AMR, APE, MKA, Opus, Wavpack і т.д.
— Вбудований програвач Media Player Classic Home Cinema (MPC-HC).
— Відтворення субтитрів.
— Апаратне прискорення (DXVA/CUVID/QuickSync).
— Відтворення потокового звуку.
— Іконки попереднього перегляду відео в Провіднику.
— Опції асоціації файлів.
— Виявлення пошкоджених кодеків.

Увага:

На сторінці завантаження викладені посилання для завантаження останньої версії пакета, а також на версію 13.8.5, яка є останньою, що підтримує операційну систему Windows  XP.

Дивіться також інші версії пакету: K-Lite Codec Pack Basic, K-Lite Codec Pack Full і K-Lite Mega Codec Pack.

Зміни в останній версії

  • Оновлений MPC-HC до версії 1.9.3.5.
  • Оновлений MPC Video Renderer до версії 0.4.6.1292.
  • MPC-HC тепер використовує свій внутрішній аудіо рендерер за замовчуванням (при новій установці). Це має деякі переваги, такі як автоматична корекція висоти тону. Будь ласка, повідомте, якщо у вас виникли проблеми зі звуком через це зміни.
  • Деякі поліпшення для асоціацій файлів в Windows 8/10.
  • Примітка: пошук субтитрів в MPC-HC з використанням OpenSubtitles тепер вимагає входу в систему. OpenSubtitles впровадили це обмеження, тому що їх сервери перевантажені, тому що багато людей залишаються вдома. Ви можете створити безкоштовний обліковий запис на сайті opensubtitles.org. Потім ви можете використовувати ці дані для входу в систему тут: Параметри MPC-HC> Субтитри> Різне> клацніть правою кнопкою миші OpenSubtitles> Налаштування.
Автор: Codec Guide
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Українська мова: Відсутня
Російська мова: Відсутня
Завантажити
K-Lite Codec Pack Standard

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми K-Lite Codec Pack Standard. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії