Poedit 3.4.2

Poedit

Poedit — безкоштовна програма з відкритим вихідним кодом для редагування файлів локалізації у форматі gettext. Це найшвидший і найзручніший спосіб перекладу інтерфейсів програмних продуктів, які підтримують технологію gettext. Якщо вам потрібно швидко і якісно перекласти створений вами продукт на різні мови, то ця програма буде найбільш ефективним варіантом.

Головне вікно програми дозволяє переглядати вихідний текст і переклад поруч один з одним, що дуже зручно. Крім того, є також кілька полів, які можна використовувати для введення або редагування тексту, а також замітки для інших перекладачів. Ви можете очистити весь переклад, скопіювати з джерела, позначити переклад як нечіткий, показати посилання і використовувати функцію пошуку. Цей інструмент дозволяє імпортувати формати PO і POT. Експорт можливий як файл PO або HTML.

Poedit має зручний інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, тому проблем з використанням не виникне навіть у людей з невеликим досвідом в світі інформаційних технологій або взагалі без нього.


Особливості Poedit

  • Поширюється на безкоштовній основі.
  • Відкритий вихідний код.
  • Зручний інтерфейс.
  • Швидке й просте встановлення утиліти.
  • Кросплатформність.
Автор:
Офіційний сайт: poedit.net
Оновлено:
Версія Windows: 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Poedit для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Poedit!

Схожі програми