Poedit 3.0

Poedit

Poedit — безкоштовна програма з відкритим вихідним кодом для редагування файлів локалізації у форматі gettext. Це найшвидший і найзручніший спосіб перекладу інтерфейсів програмних продуктів, які підтримують технологію gettext. Якщо вам потрібно швидко і якісно перекласти створений вами продукт на різні мови, то ця програма буде найбільш ефективним варіантом.

Головне вікно програми дозволяє переглядати вихідний текст і переклад поруч один з одним, що дуже зручно. Крім того, є також кілька полів, які можна використовувати для введення або редагування тексту, а також замітки для інших перекладачів. Ви можете очистити весь переклад, скопіювати з джерела, позначити переклад як нечіткий, показати посилання і використовувати функцію пошуку. Цей інструмент дозволяє імпортувати формати PO і POT. Експорт можливий як файл PO або HTML.

Poedit має зручний інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, тому проблем з використанням не виникне навіть у людей з невеликим досвідом в світі інформаційних технологій або взагалі без нього.


Особливості Poedit

  • Поширюється на безкоштовній основі.
  • Відкритий вихідний код.
  • Зручний інтерфейс.
  • Швидке й просте встановлення утиліти.
  • Кросплатформність.

Зміни в останній версії

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор: Vaclav Slavik
Оновлено:
Версія Windows: 7, 8, 10
Українська мова: Відсутня
Російська мова: Присутня
Завантажити
Poedit

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми Poedit. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії