Poedit 3.3.2

Poedit

Poedit — безкоштовна програма з відкритим вихідним кодом для редагування файлів локалізації у форматі gettext. Це найшвидший і найзручніший спосіб перекладу інтерфейсів програмних продуктів, які підтримують технологію gettext. Якщо вам потрібно швидко і якісно перекласти створений вами продукт на різні мови, то ця програма буде найбільш ефективним варіантом.

Головне вікно програми дозволяє переглядати вихідний текст і переклад поруч один з одним, що дуже зручно. Крім того, є також кілька полів, які можна використовувати для введення або редагування тексту, а також замітки для інших перекладачів. Ви можете очистити весь переклад, скопіювати з джерела, позначити переклад як нечіткий, показати посилання і використовувати функцію пошуку. Цей інструмент дозволяє імпортувати формати PO і POT. Експорт можливий як файл PO або HTML.

Poedit має зручний інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, тому проблем з використанням не виникне навіть у людей з невеликим досвідом в світі інформаційних технологій або взагалі без нього.


Особливості Poedit

  • Поширюється на безкоштовній основі.
  • Відкритий вихідний код.
  • Зручний інтерфейс.
  • Швидке й просте встановлення утиліти.
  • Кросплатформність.

Зміни в останній версії

  • Я радий оголосити про випуск Poedit 3.3, велике оновлення, яке додає підтримку файлів перекладу JSON. Ця нова версія також включає підтримку файлів Flutter ARB та останню версію стандарту XLIFF, XLIFF 2.1, що робить його більш універсальним інструментом для перекладацьких проектів.
Автор:
Офіційний сайт: poedit.net
Оновлено:
Версія Windows: 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Poedit для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Poedit!

Схожі програми