Adblock Plus 3.25.1

Adblock Plus

Adblock Plus – це популярний засіб для блокування реклами в браузері. Це ПО поширюється безкоштовно у вигляді розширення для найбільш відомих оглядачів та має відкритий вихідний код. Крім того Adblock Plus підтримується цілою спільнотою розробників і сам, в свою чергу, підтримує сторонні веб-ресурси.

У своїй роботі блокувальник аналізує вміст веб-сторінок і приховує ті елементи, які підпадають під визначення нав'язливої ​​реклами. Це можуть бути, наприклад, спливаючі банери, реалізовані за допомогою JavaScript-сценаріїв, а також відеоролики з налаштованим автоматичним запуском.

За замовчуванням Adblock Plus показує користувачам допустиму рекламу, але її також можна вимкнути за бажанням. Однак слід врахувати, що тим самим знижуються доходи деяких відповідальних ресурсів, для яких якісний контент – мета їх існування, а реклама – лише засоби.

Іноді, все ж, приховування рекламних повідомлень може обернутися для користувача появою неочікуваних проблем. У цьому випадку можна дозволити показ реклами на деяких веб-сайтах вручну. Для цього достатньо внести назву ресурсу або домену в білий список Adblock Plus в налаштуваннях розширення.

Зазвичай блокувальник здійснює роботу на підставі своїх власних, довірчих, фільтрів. Однак для більшого контролю за тим, що показує і приховує Adblock Plus, користувач може створити свій власний перелік заборонених об'єктів.

Інтерфейс у розширення, як такий, відсутній. Керування ним здійснюється за допомогою невеликого меню, що випадає безпосередньо в браузері зі встановленим додатком Adblock. В цьому ж меню знаходиться статистика блокування або кількість рекламних банерів, заблокованих на поточній сторінці з початку відкриття цього ресурсу.

Переваги Adblock Plus

  • Безкоштовність продукту.
  • Відкритий вихідний код розширення.
  • Підтримка популярних браузерів.
  • Наявність функції антиобходу.
  • Можливість створення власних фільтрів.
  • Можливість поповнення білого списку сайтів.
  • Розвиток блокувальника, що слідує за появою нових видів реклами в Інтернеті.

Недоліки Adblock Plus

  • Можливі помилкові спрацьовування при використанні налаштувань за замовчуванням.

Висновок

Перевагою розширення є не стільки якість блокування різних видів реклами, скільки сам факт наявності подібного інструменту, який збільшує швидкість відкриття сторінок в мережі і оберігає користувачів від різного смислового сміття, яке прямо не відноситься до спеціалізації ресурсів.

Встановлення Adblock Plus

Блокувальник реклами не потребує встановлення в тому вигляді, як це прийнято в ОС родини Microsoft Windows. Замість цього користувачеві необхідно завантажити файл-інсталятор, який доступний для завантаження нижче на цій сторінці опису і запустити його, позитивно відповідаючи на запити оглядача.

Зміна мови меню Adblock Plus відбувається разом зі зміною локалізації браузера в меню налаштувань останнього.

Зміни в останній версії

  • Внесено різні поліпшення у межах підготовки до майбутнього переходу на Маніфест v3 (abp#1553, abp#1628, abp#1632).
  • Виправлено: Преміум доступ втрачався, коли розширенню не вдавалося зв'язатися з нашими серверами, щоб перевірити, чи активна Преміум ліцензія (abp#1575).
Автор:
Офіційний сайт: adblockplus.org
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English, Українська, Русский
Завантажити Adblock Plus для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Adblock Plus!

Схожі програми