uBlock Origin 1.38.1b2

uBlock Origin

uBlock Origin – це безкоштовний блокувальник Інтернет-реклами. Це ПО поширюється у вигляді розширення для браузерів і приховує більшість видів спливаючих банерів і рекламних відеороликів.

uBlock Origin блокує рекламу на сторінках веб-сайтів за допомогою механізму фільтрів. При цьому розширення використовує як вбудовані правила фільтрації, так і ті, які створені безпосередньо користувачем.

Завдяки приховуванню реклами доповнення збільшує швидкість завантаження сторінок в Інтернет-браузері, звільняє місце на екрані для корисного контенту, а також блокує деякі види шкідливих програм. Крім того розширення заявляє про себе як про найбільш продуктивний блокувальник реклами серед ряду схожих.

Деактивувати uBlock Origin для будь-якого ресурсу можна за допомогою так званого білого списку. Для цього користувачеві необхідно скористатися меню налаштувань розширення, після чого на просторах зазначеного домену блокувальник більш спрацьовувати не буде.

Інтерфейс uBlock Origin зводиться до невеликого меню в браузері. У ньому відображається кількість рекламних повідомлень, прихованих програмою, а також здійснюється її конфігурація. Сторінка налаштувань пропонує користувачеві можливість створення власних фільтрів, внесення ресурсів до переліку довірених, а також коротку інформацію щодо використання модуля.

Переваги uBlock Origin

  • Безкоштовне розповсюдження продукту.
  • Підтримка популярних браузерів.
  • Наявність вбудованого анти-трекера.
  • Можливість створення власних фільтрів.
  • Підтримка функції білого списку.
  • Підтримка української мови інтерфейсу.

Висновок

Розширення працює коректно без збоїв і зависань і завдяки програмній оптимізації швидко завантажує навіть ті сторінки, на яких кількість реклами перевищує всі дозволені межі.

Встановлення uBlock Origin

Щоб додати розширення uBlock Origin в браузер, завантажте його з нашої сторінки завантаження продукту. Мову інтерфейсу uBlock Origin неможливо змінити окремо від мови оглядача, яке здійснюється в головному меню останнього.

Зміни в останній версії

  • Новий пакет NodeJS тепер буде публікуватися з кожним випуском. Пакет дозволяє імпортувати та використовувати статичний механізм фільтрації мережі uBO у NodeJS. Наразі це мінімальна і перша ітерація, і проблеми щодо пакета NodeJS приймаються для того, щоб покращити зручність використання механізму фільтрації uBO як пакета NodeJS.
  • Наразі пакет можна завантажити та розпакувати локально. Після встановлення ви можете виконати перевірку вузла в корені пакета, щоб переконатися, що механізм фільтрації статичної мережі працює належним чином. Зверніться до вмісту test.js для використання.
Автор: Raymond Hill
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Українська мова: Присутня
Російська мова: Присутня
Завантажити
uBlock Origin

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми uBlock Origin. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії

AdBlockAdBlock Adblock PlusAdblock Plus AdBlocker UltimateAdBlocker Ultimate Ad MuncherAd Muncher AdGuardAdGuard Ultra Adware KillerUltra Adware Killer Всі програми категорії «» →