uBlock 0.9.5.25

uBlock

uBlock – це безкоштовний блокувальник Інтернет-реклами. Це ПО поширюється у вигляді розширення для браузерів Chrome, Firefox і Safari і приховує більшість видів спливаючих банерів і рекламних відеороликів.

uBlock блокує рекламу на сторінках веб-сайтів за допомогою механізму фільтрів. При цьому розширення використовує як вбудовані правила фільтрації, так і ті, які створені безпосередньо користувачем.

Завдяки приховуванню реклами доповнення збільшує швидкість завантаження сторінок в Інтернет-браузері, звільняє місце на екрані для корисного контенту, а також блокує деякі види шкідливих програм. Крім того розширення заявляє про себе як про найбільш продуктивний блокувальник реклами серед ряду схожих.

Деактивувати uBlock для будь-якого ресурсу можна за допомогою так званого білого списку. Для цього користувачеві необхідно скористатися меню налаштувань розширення, після чого на просторах зазначеного домену блокувальник більш спрацьовувати не буде.

Інтерфейс uBlock зводиться до невеликого меню в браузері. У ньому відображається кількість рекламних повідомлень, прихованих програмою, а також здійснюється її конфігурація. Сторінка налаштувань пропонує користувачеві можливість створення власних фільтрів, внесення ресурсів до переліку довірених, а також коротку інформацію щодо використання модуля.

Переваги uBlock

  • Безкоштовне розповсюдження продукту.
  • Підтримка браузерів Google Chrome, Mozilla Firefox і Safari.
  • Наявність вбудованого анти-трекера.
  • Можливість створення власних фільтрів.
  • Підтримка функції білого списку.
  • Підтримка української мови інтерфейсу.

Недоліки uBlock

  • Відсутність підтримки деяких популярних браузерів, таких Opera, Microsoft Edge і Yandex Browser.

Висновок

Розширення працює коректно без збоїв і зависань і завдяки програмній оптимізації швидко завантажує навіть ті сторінки, на яких кількість реклами перевищує всі дозволені межі.

Встановлення uBlock

Щоб додати розширення uBlock в браузер, завантажте його з нашої сторінки завантаження продукту, клацнувши «Завантажити». Далі запустіть інсталяційний файл. Керуючись підказками вашого браузера, дозвольте програмі переглядати дані відвідуваних веб-сайтів.

Мову інтерфейсу uBlock неможливо змінити окремо від мови оглядача, яке здійснюється в головному меню останнього.

Зміни в останній версії

  • Нема даних.
Автор: Raymond Hill
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Українська мова: Присутня
Російська мова: Присутня
Завантажити
uBlock

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми uBlock. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії