Windows 10 Firewall Control 8.4.0.82

Windows 10 Firewall Control

Windows 10 Firewall Control – це фаєрвол від компанії Sphinx Software. Версія Free продукту поширюється безкоштовно. Про неї мова і піде далі.

У своїй роботі програма знаходить на комп'ютері користувача активні програми та застосовує до них один з доступних наборів правил, які, в основному, стосуються отримання доступу до мережі Інтернет, з метою, наприклад, завантаження оновлень, відправки анонімної статистики та звіти про збої. Ці набори правил іменуються розробниками як зони (zones), яких в Windows 10 Firewall Control налічується чотири – дозволити вхідні/вихідні з'єднання або дозволити/заборонити вихід в мережу повністю. Таким чином, переміщаючись між додатками, встановленими в системі, і налаштовуючи для кожного з них політики безпеки, користувач може знизити ймовірність зараження ОС будь-яким шкідливим ПЗ, а також зменшити обсяг переданого в мережу трафіку. Останнє особливо актуально для власників 3G/4G модемів, що мають обмеження на кількість відправлених і прийнятих мегабайт згідно з тарифом.

Інструмент Windows 10 Firewall Control здатний працювати не тільки з окремими додатками. Так, в програмі є кілька режимів – Normal, при якому фільтрація трафіку здійснюється відповідно до встановлених для кожного додатка правил; EnableAll, який, по суті, відключає фаєрвол і надає доступ до мережі всім програмним продуктам; EnableUnknown, який зачіпає тільки відоме ПЗ і, відповідно, застосовується під час встановлення нових програм; DisableAll, при якому доступ закритий для всіх служб і процесів незалежно від прийнятих правил.

Ще однією корисною функцією цього фаервола є підтримка імпорту/експорту параметрів безпеки, що дозволяє експериментувати з поточною ОС, а також швидко налаштовувати політики доступу до мережі для додатків на інших пристроях.

Інтерфейс Windows 10 Firewall Control становить одне невелике вікно. Елементи керування досить численні і представлені всілякими кнопками-піктограмами, чекбоксами, полями введення і випадаючими списками. Перемикання між основними розділами програми здійснюється за допомогою механізму вкладок. Крім того, деякі дії можна зробити, клікнувши по іконці фаервола в треї Windows.

Переваги Windows 10 Firewall Control

 • Безкоштовне розповсюдження продукту.
 • Наявність фірмового графічного інтерфейсу.
 • Наявність звукового супроводу.
 • Наявність декількох встановлених наборів правил – зон.
 • Наявність декількох вбудованих режимів роботи.
 • Підтримка імпорту і експорту параметрів безпеки.
 • Наявність засобів самозахисту фаервола.
 • Можливість ведення лог-файлу.

Недоліки Windows 10 Firewall Control

 • Відсутність підтримки інших мов, крім англійської.
 • Дещо складний для розуміння інтерфейс програми з численними елементами керування і дрібними значками-кнопками.

Висновок

Windows 10 Firewall Control працює коректно, без збоїв, не зависає. Зручності додає покрокове відкриття/закриття доступу до мережі для кожного встановленого додатка. Проте, щоб уникнути проблем з компонентами операційної системи, зокрема, зі службою оновлень, користуватися інструментом все ж варто з осторогою.

Зміни в останній версії

 • Нема даних.
Автор: SphinxSoftware
Оновлено:
Версія Windows: Vista, 7, 8, 10
Українська мова: Відсутня
Російська мова: Відсутня
Завантажити
Windows 10 Firewall Control

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми Windows 10 Firewall Control. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії