Online Armor Free

Online Armor Free 7.0.0.1866

Online Armor Free

Online Armor Personal Firewall Free — це потужний персональний фаєрвол з системою HIPS і безліччю інших корисних функцій для забезпечення безпеки. Робота цієї програми забезпечує безперебійне та безпроблемне функціонування комп'ютера. Творці Online Armor Personal Firewall Free пропонують свій брандмауер на повністю безкоштовній основі — він не містить реклами і не встановлює жодних часових обмежень для користування.

Online Armor Personal Firewall Free захищає вхідні і вихідні комп'ютерні інтернет-з'єднання і виявляє клавіатурні шпигуни. Функція HIPS дає можливість зупиняти роботу всіх неопізнаних програм (до вашого дозволу), що робить неможливим витік інформації.

Основні характеристики Online Armor Free:

- Online Armor Personal Firewall Free має простий дизайн, що робить роботу з ним зрозумілою навіть початкуючим користувачам.
- Для досвідчених користувачів існує розширений режим, в якому можна створювати більш просунуті правила.
- Захист від запуску невідомих додатків.
- Елементи автозавантаження. На сторінці «Startup Items» в Online Armor можна переглянути і відредагувати перелік програм, які запускаються при завантаженні операційної системи.
- Налаштування монітора. Online Armor попередить Вас, якщо програми будуть намагатися змінити вашу домашню сторінку в Internet Explorer, Firefox або Opera.

Автор:
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8
Мова інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Online Armor Free для Windows

Коментарі

vadimirku vadimirku 31.01.2012 о 10:27

Дякую, класний сайт.

Lipton Lipton 16.12.2010 о 04:48

А його можна ставити ВЧЕТВЕРТЕ? Там написано що термін дії необмежен, але й в Комодо пожиттєва ліцензія. Не виб*є систему? АVG разбило систему (втретє). Comodo після того як я спочатку записав на диск, а потім через 2 роки поставив фаєрволл ВИБИЛО ВСЕ! (поперше Реалтек). РС-tools дуже чесна й просто не дає закачувати.

Sorrentino Sorrentino 24.10.2010 о 19:04

Сайт супер,Админ Молодець.. 

dyr dyr 15.01.2010 о 01:35

Відразу після встановлення Armor формує список програм і пакетів, які буде дозволено запускати. Тут можна багато дечого вписати(заборогити запуск), чоб прискорити завантаження вінди.

Переглянути всі коментарі (6) та залишити свій

Схожі програми