Online Armor Free 7.0.0.1866

Online Armor Free

Online Armor Personal Firewall Free — це потужний персональний фаєрвол з системою HIPS і безліччю інших корисних функцій для забезпечення безпеки. Робота цієї програми забезпечує безперебійне та безпроблемне функціонування комп'ютера. Творці Online Armor Personal Firewall Free пропонують свій брандмауер на повністю безкоштовній основі — він не містить реклами і не встановлює жодних часових обмежень для користування.

Online Armor Personal Firewall Free захищає вхідні і вихідні комп'ютерні інтернет-з'єднання і виявляє клавіатурні шпигуни. Функція HIPS дає можливість зупиняти роботу всіх неопізнаних програм (до вашого дозволу), що робить неможливим витік інформації.

Основні характеристики Online Armor Free:

- Online Armor Personal Firewall Free має простий дизайн, що робить роботу з ним зрозумілою навіть початкуючим користувачам.
- Для досвідчених користувачів існує розширений режим, в якому можна створювати більш просунуті правила.
- Захист від запуску невідомих додатків.
- Елементи автозавантаження. На сторінці «Startup Items» в Online Armor можна переглянути і відредагувати перелік програм, які запускаються при завантаженні операційної системи.
- Налаштування монітора. Online Armor попередить Вас, якщо програми будуть намагатися змінити вашу домашню сторінку в Internet Explorer, Firefox або Opera.

Зміни в останній версії (історія змін)

  • Нема даних.
Автор: Emsisoft GmbH
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8
Українська мова: Відсутня
Російська мова: Присутня
Завантажити
Online Armor Free

Останні коментарі читати все (6)

vadimirku (2012-01-31 10:27:17)

Дякую, класний сайт.

Lipton (2010-12-16 04:48:07)

А його можна ставити ВЧЕТВЕРТЕ?
Там написано що термін дії необмежен, але й в Комодо пожиттєва ліцензія.
Не виб*є систему? АVG разбило систему (втретє). Comodo після того як я спочатку записав на диск, а потім через 2 роки поставив фаєрволл ВИБИЛО ВСЕ! (поперше Реалтек).
РС-tools дуже чесна й просто не дає закачувати.

Sorrentino (2010-10-24 19:04:35)

Сайт супер,Админ Молодець.. 

dyr (2010-01-15 01:35:09)

Відразу після встановлення Armor формує список програм і пакетів, які буде дозволено запускати. Тут можна багато дечого вписати(заборогити запуск), чоб прискорити завантаження вінди.

Ви можете залишити свій коментар до програми Online Armor Free.

Інші програми у цій категорії