GlassWire 2.2.304

GlassWire

GlassWire – це програмне забезпечення, що об'єднує в своєму складі персональний файрвол і монітор процесів операційної системи. Продукт розповсюджується безкоштовно, проте включає можливість апгрейда з наданням користувачеві розширеного функціоналу.

Розробники GlassWire позиціонують програму як засіб, «що стоїть на другій лінії захисту ПК» від усілякого шкідливого коду, і рекомендують використовувати її спільно з окремим антивірусом.

Брандмауер дозволяє переглядати не лише поточну, але також і колишню статистику мережевої активності комп'ютера. З метою кращого розуміння процесів, що відбуваються вся зібрана програмою інформація візуалізується і виводиться на екран у вигляді графіків. Таким чином, навіть після тривалого періоду користувач зможе «повернутися назад у часі» і вивчити звіти з безпеки, що його цікавлять.

Робота GlassWire здійснюється в декількох режимах. Користувач може заблокувати вихідні з'єднання для всіх додатків одночасно або окремо приймати оперативні рішення по кожному з них. Крім того файрвол надає можливість швидкого вибору потрібного сценарію і набору політик безпеки, що актуально, наприклад, при перемиканні між домашніми, корпоративними і громадськими мережами.

Інтерфейс програми виглядає досить сучасно. У ньому наявні приємні для ока шрифти, а сам він не перенасичений різнокольоровими елементами і за замовчуванням виконаний в нейтральних тонах. Крім того користувачу доступно близько десятка різних скінів, які підійдуть під будь-яке оформлення операційної системи. Швидке вимкнення деяких опцій можливо за допомогою активного значка GlassWire в треї Windows.

Переваги GlassWire

 • Підтримка сучасних операційних систем сімейства Microsoft Windows.
 • Підтримка російської мови.
 • Безкоштовність продукту.
 • Можливість перегляду як поточної статистики, так і старих записів використання додатками мережевих ресурсів.
 • Наявність декількох режимів роботи програми.
 • Наявність вбудованого засобу антивірусного захисту VirusTotal.
 • Наявність декількох варіантів колірного оформлення.

Недоліки GlassWire

 • Вплив на швидкість Інтернет-з'єднання.
 • Відсутність підтримки української мови.

Висновок

Файрвол GlassWire дозволяє не тільки проконтролювати, а й задокументувати роботу додатків комп'ютера. Тим часом, недосвідченому новачкові все ж буде складно розібратися у всіх тонкощах його налаштування. У зв'язку з цим програма більше послужить для загального ознайомлення рядового користувача з відбуваються в операційній системі процесами.

Встановлення GlassWire

Встановлення програми складається з ряду простих кроків і не займає багато часу. Завантажити файл-інсталятор користувач може на сторінці завантаження продукту перехід на яку здійснюється після натискання кнопки Завантажити. Далі запустіть файл GlassWireSetup.exe. При появі вікна контролю облікових записів Windows (UAC) натисніть Так, тим самим підтверджуючи свої наміри. У вікні привітання майстра установки натисніть Next.

Прийміть умови ліцензійної угоди, позначивши їх галочкою, після чого знову натисніть Next. На кроці компонування GlassWire відзначте галочками необхідні пункти, як то автоматичний запуск програми при старті Windows, створення значка на робочому столі та інші. На наступному етапі вкажіть інсталятору шлях майбутнього розташування програми. Введіть назву каталогу GlassWire при розміщенні його в меню пуск, після чого запустіть безпосередньо процес установки. По завершенні процесу відкрийте програму за допомогою ярлика на робочому столі або з меню Пуск.

Щоб змінити мову інтерфейсу цього файрвола клацніть правою кнопкою миші по іконці GlassWire в треї операційної системи (правий нижній кут робочого столу). Виберіть розділ Language, після чого в випадаючому списку клацніть по необхідному значенню мовного параметра. Коли програма запропонує перезавантажитися, підтвердіть дію, натиснувши ОК.

Зміни в останній версії

 • Виправлена помилка, яка в деяких ситуаціях могла викликати високе завантаження ЦП у деяких користувачів.
 • Виправлена помилка, яка могла привести до збою служби GlassWire.
 • Виправлена помилка, через яку профілі брандмауера не змінювали колір при наведенні курсору миші.
 • Виправлена помилка, через яку в деяких ситуаціях в інтерфейсі GlassWire миша не працювала належним чином.
 • Покращена прокрутка клавіатури на вкладці попереджень GlassWire.
 • Внесено зміну в брандмауер, щоб усунути помилкове спрацьовування Захисника Windows, пов'язане з «запитом підключення» і «блокуванням всіх» режимів брандмауера в GlassWire.
Автор: SecureMix LLC
Оновлено:
Версія Windows: 7, 8, 10
Українська мова: Відсутня
Російська мова: Присутня
Завантажити
GlassWire

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми GlassWire. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії