Nexus Mod Manager 0.86.0

Nexus Mod Manager

Nexus Mod Manager – це засіб керування ігровими модами для таких серій, як Dark Souls, World of Tanks, War Thunder, Witcher, Dragon Age, Fallout, а також деяких продуктів з лінійки The Elder Scrolls. Програма поширюється безкоштовно за ліцензією GPL, надаючи користувачам можливість використання відкритого вихідного коду у своїх власних проектах.

Як і належить, менеджер Nexus Mod володіє всім необхідним інструментарієм для роботи з файлами певного типу. Основні опції дозволяють користувачеві додавати, оновлювати і об'єднувати моди в категорії, створювати резервні копії інсталяторів і ігрові профілі.

Інтерфейс програми виконаний у фірмовому стилі із застосуванням великих значків-іконок і механізму вкладок. Основна робоча область відображає перелік ігрових доповнень з детальною інформацією про них. Завдяки табличній побудові цього переліку всі додані в менеджер моди можуть бути впорядковані за тією або іншою ознакою, наприклад, по імені, версії або даті завантаження.

Додаткові області Nexus Mod Manager – менеджер завантажень і черга активації модів є плаваючими і за замовчуванням розкриваються після наведення курсора миші і ховаються автоматично, коли неактивні.

Програма підтримує файли доповнень з розширенням FOMOD, ZIP, RAR і 7Z.

Переваги Nexus Mod Manager

 • Поширення продукту на безкоштовній основі з відкритим вихідним кодом.
 • Наявність вбудованого менеджера завантажень.
 • Можливість поновлення модів.
 • Можливість розширення функціоналу за рахунок використання плагінів.
 • Можливість упорядкування переліку модів.

Недоліки Nexus Mod Manager

 • Відсутність підтримки української мови.
 • Необхідність створення облікового запису користувача.

Висновок

Програма працює коректно, проте її інтерфейс навряд чи можна назвати зрозумілим на інтуїтивному рівні

Встановлення Nexus Mod Manager

Встановлення програми виконується досить швидко і не повинне викликати проблем у користувача. На першому етапі прийміть умови ліцензійної угоди, зазначивши відповідний пункт маркером-крапкою, після чого натисніть Next. Далі прочитайте повідомлення інсталятора і ще раз натисніть Next. Щоб змінити шлях розташування програми на жорсткому диску вашого ПК, натисніть Browse. У іншому випадку відразу перейдіть до наступного кроку. Введіть назву каталогу або виберіть його зі списку доступних, щоб розташувати в меню Пуск посилання на компоненти Nexus Mod Manager. Клацніть Next. За необхідності створіть ярлики програми на робочому столі і в меню швидкого запуску, а також встановіть галочки навпроти типів файлів, з якими буде асоціюватися Nexus Mod Manager. Щоб приступити безпосередньо до установки програми, а потім натисніть Next та Install. Щоб закрити інсталятор після закінчення процесу, натисніть Next і Finish.

Зміни в останній версії

 • Виправлено серйозну проблему, яка перешкоджає правильній установці деяких модів (наприклад, Complete Crafting Overhaul Remastered для Skyrim).
 • Виправлено обробку кешу модів. NMM автоматично виправить непрацюючу папку кеша, але вам слід повторно позначити моди, в яких немає певної інформації (використовуючи кнопку «Тег» на лівій панелі).
 • Виправлено тег мода, який не оновлював ідентифікатор мода для модів, де він був відсутній.
 • Виправлено невелику проблему з ігровим режимом Starfield.
 • Виправлено встановлення моди Baldur's Gate 3 для встановлення модів у папку з грою (наприклад, Dll mods).
 • Змінено скриптові інсталятори для сумісності з параметрами установки MO2 за замовчуванням замість варіантів встановлення Vortex.
Автор:
Офіційний сайт: www.nexusmods.com
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English
Завантажити Nexus Mod Manager для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Nexus Mod Manager!

Схожі програми