GameSave Manager 3.1.499.0

GameSave Manager

GameSave Manager — безкоштовна програма для Windows, з якою ви легко можете створювати резервні копії файлів зі збереженнями, користувальницькими профілями та налаштуваннями. GameSave Manager стане незамінним помічником для затятих геймерів, адже завдяки ній ви не втратите прогрес гри, в разі перевстановлення операційної системи або ж несправності жорсткого диска. 

При першому запуску утиліта автоматично сканує комп’ютер на наявність папок із сейвами. Після чого відображає знайдені дані по всіх підтримуваних програмою, встановлених на вашому ПК, іграх. За допомогою цього інструменту ви можете зберігати файли у своєму Dropbox, Google Drive або SkyDrive. Він також підтримує FTP-сервери для резервного копіювання.

Програма включає можливість автоматизації процесу шляхом планування завдань резервного копіювання на певний проміжок часу. Під час конфігурації можна вказати певну гру або скопіювати всі збережені файли.

В GameSave Manager є ще одна, без сумніву, корисна функція — Steam Spreader, що дозволяє перенести ігри, куплені через сервіс Steam, на інший диск чи розділ. 

Переваги GameSave Manager

  • Швидке та безпечне резервне копіювання всіх ваших ігор.
  • Можливість вибору місця збереження, що значно спрощує пошук необхідних даних.
  • Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс.
  • Простота використання. 

GameSave Manager — необхідний інструмент для будь-якого геймера, якому потрібно створити резервну копію збережених файлів, не витрачаючи багато часу.

Зміни в останній версії

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор: InsaneMatt
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Українська мова: Присутня
Російська мова: Присутня
Завантажити
GameSave Manager

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми GameSave Manager. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії