Unknown Device Identifier 9.01

Unknown Device Identifier

Unknown Device Identifier – це програма, яка дозволяє отримувати детальні відомості про обладнання комп'ютера. Основне завдання цього ідентифікатора – допомогти користувачам знайти та встановити драйвера для тих пристроїв ПК, які не вдалося розпізнати стандартними засобами операційної системи.

Необхідність використання програми може виникнути в тих випадках, коли штатний диспетчер пристроїв не здатний самостійно визначити тип встановленого обладнання і підібрати відповідний йому драйвер, в зв'язку з чим функціонал ПК залишається недоступним в повній мірі. Така ситуація може мати місце після переустановлення ОС або заміни несправних комплектуючих.

Unknown Device Identifier сканує комп'ютер і виводить всю знайдену ним інформацію про компоненти на екран. Надалі користувач може роздрукувати ці відомості на принтері, записати їх у файл або відправити в службу підтримки виробника, а також просто запросити відповідний драйвер в мережі Інтернет. Крім того власник ПК має можливість створити резервну копію драйверів пристроїв на комп'ютері та використовувати їх у майбутньому.

Інтерфейс програми нагадує стандартний диспетчер пристроїв ОС Windows. У головному робочому вікні розташовується перелік всіх компонентів, які вдалося розпізнати ідентифікатором. За кожною назвою пункту ховається детальна інформація про обладнання – його найменування, ім'я виробника, модель чіпа та інше.

Переваги Unknown Device Identifier

  • Безкоштовне розповсюдження продукту.
  • Наявність вбудованої можливості пошуку потрібних драйверів.
  • Наявність функції друку відомостей про пристрої.
  • Зрозумілий інтерфейс програми.
  • Можливість масштабування вікна ідентифікатора.
  • Можливість створення бекап-файлів драйверів пристроїв на комп'ютері.

Недоліки Unknown Device Identifier

  • Відсутність підтримки української мови.

Висновок

Unknown Device Identifier запускається досить швидко. Програма не дає збої і не вилітає. В цілому продукт підійде як рядовим користувачам, так і фахівцям техпідтримки, які стикаються або самі є власниками нестандартних конфігурацій комп'ютерного обладнання.

Зміни в останній версії

  • Усунення несправностей в Windows 10.
Автор: HunterSoft
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Українська мова: Відсутня
Російська мова: Відсутня
Завантажити
Unknown Device Identifier

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми Unknown Device Identifier. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії