Paragon Backup & Recovery Free 17

Paragon Backup & Recovery Free

Backup & Recovery Free – це набір інструментів для створення резервних копій файлів, операційної системи і розділів жорсткого диска. Програма є безкоштовною і поширюється у вигляді компонента разом з Paragon Hard Disk Manager.

За допомогою інструментів Backup & Recovery користувач може створювати аварійні завантажувальні WinPE образи, здійснювати міграцію операційних систем, організовувати зберігання файлів на локальних серверах і резервувати важливу інформацію за розкладом. Тим самим користувач оберігає себе від раптової пропажі даних внаслідок зносу або збоїв обладнання, ненавмисного видалення системних файлів, невдалого оновлення компонентів Windows, а також діяльності усілякого шкідливого ПЗ.

Backup & Recovery Free дозволяє створювати ланцюжки і схеми «бекапів», надаючи користувачу можливість гнучкого налаштування за допомогою опцій інкрементного і диференціального резервування. Якщо у першому випадку в резервну копію записуються лише зміни, які відбулися з документом з моменту останнього «бекапа», то у варіанті диференціального резервування всі «нововведення» з моменту останнього повного копіювання зберігаються знову і знову. Таким чином, шляхом чергування і застосування вищезазначених підходів, користувач зможе отримати по-справжньому захищену систему, як в умовах обмеженого простору невеликого жорсткого диска, так і при роботі з великими обсягами даних і масивами HDD.

Інтерфейс програми виконаний у фірмовому стилі і нагадує інші подібні засоби резервного копіювання. Ліва частина головного вікна відведена під меню, яке відображає перелік доступних інструментів. Основна ж частина містить вкладки і дозволяє перемикатися між історією «бекапів», активними завданнями і логічною структурою жорсткого диска. Створення резервних копій супроводжується підказками майстра, що дозволяє користувачеві швидко розібратися у великій кількості наданих налаштувань Backup & Recovery.

Програма оперує своїм власним форматом файлів. Перегляд вмісту резервних копій здійснюється за допомогою вбудованого в програму менеджера.

Переваги Backup & Recovery Free

 • Безкоштовність продукту.
 • Підтримка ОС Windows 7, 8, 8.1 і 10.
 • Наявність установників х86 і х64.
 • Можливість резервного копіювання окремих файлів, операційної системи і дискових розділів.
 • Наявність опції створення WinPE образів.
 • Можливість інкрементного і диференціального резервування.
 • Можливість створення «бекапів» за розкладом.
 • Зручний і зрозумілий інтерфейс.
 • Швидке встановлення програми.

Недоліки Backup & Recovery Free

 • Відсутність підтримки російської та української мов.
 • Необхідність обов'язкової реєстрації облікового запису користувача.

Висновок

Backup & Recovery Free працює коректно. Перемикання між елементами керування виконується порівняно швидко, проте навіть створення резервних копій файлів розміром 1 Кілобайт з налаштувааннями за замовчуванням займає досить тривалий час.

Встановлення Backup & Recovery Free

Встановлення програми просте і не займає багато часу. Файл-інсталятор hdm16_basic.exe доступний для завантаження на цій сторінці опису продукту (кнопка Завантажити). По завершенні завантаження запустіть зазначений файл. При появі вікна контролю облікових записів користувачів (Windows UAC) натисніть Так, щоб підтвердити свою згоду на внесення необхідних змін в операційну систему. У вікні інсталятора прийміть умови ліцензійної угоди, зазначивши відповідний пункт галочкою, після чого натисніть Install. По завершенні процесу встановлення закрийте програму-інсталятор. Запуск Paragon Hard Disk Manager і компонентів Backup & Recovery Free здійснюється за допомогою ярлика на робочому столі або з меню Пуск. 

Зміни в останній версії

 • Нема даних.
Автор: Paragon Technologie GmbH.
Оновлено:
Версія Windows: 7, 8, 10
Українська мова: Відсутня
Російська мова: Відсутня
Завантажити Paragon Backup & Recovery Free для Windows

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми Paragon Backup & Recovery Free. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Схожі програми