Apex Legends (2020-10-07)

Apex Legends

Apex Legends — безкоштовний командний шутер від першої особи в стилі Battle Royale для ПК Windows. У цій грі вам належить битися за виживання на нереально красивому тропічному острові. Щоб перемогти необхідно зібрати команду з 3 могутніх бійців, які будуть володіти унікальним набором здібностей.

Щоб досягти звання чемпіонів в цій королівської битві ви і ваші партнери по команді повинні грамотно розпоряджатися своїм арсеналом озброєння, вміло використовувати навички та здібності, а також дуже уважно стежити за особливостями рельєфу карти.

Для кожного персонажа передбачено 3 здібності: тактична, пасивна і ультимативна. Набір навичок в Apex Legends передбачає унікальну тактику ведення бою для того чи іншого чемпіона. Деякі персонажі сильні в нападі, а деякі в захисті або ж підтримці команди. Якщо у вашій команді будуть різні комбінації героїв, то в битві це відкриває широкий простір для ігрових експериментів і нових стратегій, що дає більше шансів на перемогу.

Головною особливістю цього шутера є розумна система міток. Геймеру необхідно просто натиснути на спеціальну кнопку для створення особливого маркера, який можуть бачити тільки члени команди. Як тільки об'єкт на мапі буде відзначений, він відразу ж з'явиться в полі зору всіх учасників загону.

Ці маркери використовуються для того, щоб, наприклад, вказати напрямок пересування або зазначити ймовірне укриття ворога. Таким чином ця система повністю замінює голосове спілкування в грі. Сміливо завантажуйте Apex Legend на свій ПК і зіграйте в один з кращих шутерів останніх років.

Зміни в останній версії

  • Інформація відсутня
Автор: Respawn Entertainment
Оновлено:
Версія Windows: 7, 8, 10
Українська мова: Відсутня
Російська мова: Присутня
Завантажити Apex Legends для Windows

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми Apex Legends. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Схожі програми