Samsung Smart View 1.6.0.5

Samsung Smart View

Samsung Smart View – це програма, що дозволяє управляти Smart телевізорами Samsung за допомогою мобільного пристрою або ПК. Продукт розроблений і підтримується самим південнокорейським вендором. Поширення його відбувається на безкоштовній основі.

Зазвичай Samsung Smart View пов'язує телевізор з комп'ютером за допомогою доступного їм обом бездротового підключення. Таким чином, для належної взаємодії пристроїв вони повинні знаходитися в єдиній локальній мережі.

Програма дозволяє користувачам переглядати фото і відеоконтент, що зберігаються в пам'яті ноутбука або ПК, на великому екрані. Крім того в Samsung Smart View присутні функції прослуховування аудіозаписів і створення списків відтворення.

Інтерфейс інструменту виконаний у фірмовому стилі. Управління переглядом здійснюється за допомогою звичних кнопок, як то «Play», «Pause», «Stop», «Next» і «Previous».

Переваги Samsung Smart View

  • Безкоштовне розповсюдження продукту.
  • Підтримка російської локалізації.
  • Наявність фірмового інтерфейсу програми.
  • Підтримка роботи списків відтворення.
  • Просте і легке в освоєнні керування.

Недоліки Samsung Smart View

  • Недоліки Samsung Smart View
  • Необхідність обов'язкового встановлення програми.
  • Підтримка роботи виключно за допомогою бездротової технології типу Wi-Fi.

Висновок

Samsung Smart View працює коректно, не дає збоїв і не зависає. Пошук в мережі телевізора і підключення його до ПК виконується в лічені секунди. Офіційно інструмент підтримує роботу і дозволяє взаємодіяти лише зі Smart-телевізорами виробництва Samsung, без яких його використання втрачає будь-який сенс.

Встановлення Samsung Smart View

Встановлення продукту виглядає стандартно. Основні етапи включають ознайомлення і прийняття умов ліцензійної угоди, а також вибір шляху розташування програми.

Автор:
Офіційний сайт: www.samsung.com
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Samsung Smart View для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Samsung Smart View!

Схожі програми