iRoot 3.2.4

iRoot

iRoot – це програма-зломник, яка дозволяє отримувати привілеї адміністратора на Android-пристроях за допомогою ПК. Цей інструмент поширюється безкоштовно і вже перевірений на більш ніж ста тридцяти мільйонах девайсів.

Програма влаштована за принципом «злам в один клік». З елементів керування користувачам доступна лише одна кнопка – підключення до Android-пристрою. Як тільки з'єднання з телефоном або планшетом буде встановлено, зламник спробує безпечно отримати на ньому root-права.

У разі успіху користувачам стануть доступні можливості вимкнення реклами, зміни системних налаштувань операційної системи, а також встановлення платних додатків. Ці опції не входять в сферу відповідальності iRoot, тому користувачам знадобиться завантажити стороннє ПО для таких цілей.

Інтерфейс програми складається зі стилізованого вікна з однією єдиною кнопкою – «Connect». Це вікно має фіксовані розміри і не масштабується.

Переваги iRoot

  • Безкоштовність продукту.
  • Отримання прав адміністратора в один клік.
  • Наявність фірмового графічного інтерфейсу користувача.

Недоліки iRoot

  • Відсутність будь-якої можливості налаштування параметрів iRoot.
  • Відсутність підтримки української мови.

Висновок

На жаль, розробники інструменту не вказують переліку пристроїв, на яких процедура отримання root-прав завершилася успішно. Таким чином, користувачам доведеться випробувати програму самостійно, діючи на свій страх і ризик і орієнтуючись виключно на відгуки в мережі.

Встановлення

Встановлення зламника виглядає стандартно і не представляє складнощів. Однак користувачу варто все ж бути уважним, оскільки в разі вибору не тієї локалізації, програма постане перед ним на одній з азіатських мов.

Увага

Оскільки iRoot – це, по суті, зламник, деякі антивіруси можуть визначати його як шкідливе ПЗ, що, звичайно ж, не так.

Крім того, користувачам слід врахувати, що спроби отримання root-привілеїв на Android-пристроях можуть привести до втрати гарантії на них, а в разі невдачі перетворять девайс на «цеглину».

Автор:
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English
Завантажити iRoot для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про iRoot!

Схожі програми