Nero Free 9.4.12.3

Nero Free

Nero Free — це легка у використанні урізана версія популярного пакету програм для роботи з дисками. За допомогою цієї безкоштовної програми ви можете легко створити або скопіювати диски з даними. Звичайно, очищення диска також входить до можливості програми, але не більше.

Ця версія може бути цікава тим, для кого повний комплект програм Nero є занадто великим. З іншого боку в ній відсутні такі корисні властивості як створення аудіо CD, створення і запис образів дисків, копіювання DVD і аудіо CD, редагування авторських DVD і багато іншого.

Крім того, у програмі відсутня інструкція для користувача і навіть коротка довідкова інформація. В інтерфейсі передбачені меню «Конвертація і Запис», «Створити і редагувати», «Центр дозвілля» і «Бекап», але доступні вони тільки після оплати ліцензії, яку можна купити безпосередньо з програми.

Окрім свого основного призначення, програма грає роль RSS-рідера, за допомогою якого здійснюється читання підписаних стрічок новин.

Увага:

При встановленні Nero Free встановлюється панель пошуку від Ask.com і змінюється пошукова система за замовчуванням. Якщо вам це не потрібно — вимкніть цю опцію.

Автор:
Офіційний сайт: www.nero.com
Оновлено:
Версія Windows: XP, 2003, Vista, 7
Мова інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Nero Free для Windows

Коментарі

YURKOG YURKOG 29.02.2012 о 10:08

Занадто важка для заявлених функцій!

Cross 917 Cross 917 16.02.2011 о 18:56

Я користуюся  і мені подобається Nero Free

Переглянути всі коментарі та залишити свій

Схожі програми