Nero Free 9.4.12.3

Nero Free

Nero Free — це легка у використанні урізана версія популярного пакету програм для роботи з дисками. За допомогою цієї безкоштовної програми ви можете легко створити або скопіювати диски з даними. Звичайно, очищення диска також входить до можливості програми, але не більше.

Ця версія може бути цікава тим, для кого повний комплект програм Nero є занадто великим. З іншого боку в ній відсутні такі корисні властивості як створення аудіо CD, створення і запис образів дисків, копіювання DVD і аудіо CD, редагування авторських DVD і багато іншого.

Крім того, у програмі відсутня інструкція для користувача і навіть коротка довідкова інформація. В інтерфейсі передбачені меню «Конвертація і Запис», «Створити і редагувати», «Центр дозвілля» і «Бекап», але доступні вони тільки після оплати ліцензії, яку можна купити безпосередньо з програми.

Окрім свого основного призначення, програма грає роль RSS-рідера, за допомогою якого здійснюється читання підписаних стрічок новин.

Увага:

При встановленні Nero Free встановлюється панель пошуку від Ask.com і змінюється пошукова система за замовчуванням. Якщо вам це не потрібно — вимкніть цю опцію.

Зміни в останній версії

  • Нема даних.
Автор: Nero Inc.
Оновлено:
Версія Windows: XP, 2003, Vista, 7
Українська мова: Відсутня
Російська мова: Присутня
Завантажити Nero Free для Windows

Останні коментарі читати все (2)

YURKOG (2012-02-29 10:08:01)

Занадто важка для заявлених функцій!

Cross 917 (2011-02-16 18:56:14)

Я користуюся  і мені подобається Nero Free

Ви можете залишити свій коментар до програми Nero Free.

Схожі програми