balenaEtcher 1.18.11

balenaEtcher

Програма balenaEtcher – це авторський проект, призначений для запису ISO, ZIP і інших образів на знімні носії інформації, в першу чергу, на карти SD формату. balenaEtcher є безкоштовним додатком з відкритим вихідним кодом.

Робота з програмою проста до непристойності й складається всього з трьох дій. Перший етап – вибір необхідного способу для запису. Крім стандартного Провідника Windows користувачеві також доступна функція перетягування (drag`n`drop). Все що потрібно зробити – це затиснути ліву кнопку миші на потрібному елементі в файловому менеджері та перекинути його в робочу область вікна balenaEtcher.

Наступний крок – вибір потрібного накопичувача. Програма працює виключно зі знімними пристроями, що виключає затирання даних на активному жорсткому диску зі встановленою операційною системою або документами користувача.

При натисненні кнопки Flash balenaEtcher виконає запис образу на обраний носій. Утиліта використовує функцію перевіреного запису. Таким чином користувач завжди може бути впевнений в можливості завантаження з даного фізичного пристрою.

Інтерфейс програми так само простий, як і алгоритм її застосування і має в точності такий вид, як показано на скріншоті. Активні елементи підсвічуються при наведенні курсора миші.

Etcher підтримує роботу з безліччю форматів образів – ISO, IMG, ZIP, BIN, BZ2, DMG, DSK, ETCH, GZ, HDDIMG, RAW, RPI-SDIMG, SDCARD, XZ. Особливістю утиліти є те, що вона дозволяє підготувати та записати USB-ключ з образом Windows 10 у тому випадку, якщо останній має розмір, більший, ніж місткість DVD диска.

Переваги balenaEtcher

  • Простий і зрозумілий інтерфейс, за яким криється невелика кількість необхідних дій.
  • Попередня перевірка працездатності носія.
  • Захист від перезапису робочого HDD користувача.
  • Відкритість платформи, наявність вихідного коду.
  • Наявність переносної (портативної) версії.
  • Наявність експериментального консольного варіанту інтерфейсу.

Недоліки balenaEtcher

  • Відсутність локалізації програми українською мовою.
  • Автоматичне встановлення без участі користувача. Неможливість вказати шлях встановлення.

Висновок

Утиліта balenaEtcher пропонує користувачеві просте і швидке рішення для запису образів. Завантаження програми з робочого столу відбувається досить швидко. Під час роботи програма не вантажить систему, не зависає і не вилітає з помилками.

Встановлення balenaEtcher

Інсталяція balenaEtcher виконується в автоматичному режимі без участі користувача. Для початку процесу запустіть інсталяційний exe-файл (balenaEtcher_setup), який доступний для завантаження на нашому сайті, і дочекайтеся завершення роботи інсталятора. Ніякого додаткового програмного забезпечення при цьому встановлено не буде. Встановлення програми за замовчуванням здійснюється в директорію C:UsersUserAppDataLocalPrograms, де User – поточний профіль користувача.

Зміни в останній версії

  • виправлено: запобігли крадіжці фокусу вікна з діалогу авторизації
Автор:
Офіційний сайт: www.balena.io
Оновлено:
Версія Windows: 7, 8, 10, 11
Мова інтерфейсу: English
Завантажити balenaEtcher для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про balenaEtcher!

Схожі програми