Alcohol 120% FE 2.1.1.2201

Alcohol 120% FE

Alcohol 120% Free Edition — потужне програмне забезпечення, головне призначення якого полягає у створенні образів CD, DVD і Blu-Ray дисків і емуляції віртуальних приводів. Від інших програм аналогічного типу ця вигідно відрізняється можливістю запису та копіювання фізичних дисків.

Програма надає можливість зберігати диски CD, DVD і Blu-Ray, що часто використовуються, у вигляді образів на ПК, тим самим забезпечуючи значно швидший доступ до контенту дисків навіть при пошкодженні фізичних копій. Алгоритми створення зображень Alcohol 120% можуть обходити певні схеми захисту від копіювання, такі як SafeDisc, SecuROM і Data Position Measurement (DPM).

Інтерфейс Alcohol 120% простий і зрозумілий. Ви можете переглянути список доступних образів дисків у головному вікні програми, додати або видалити їх. У лівій колонці користувач може запустити різні інструменти для створення і запису образів, копіювання дисків, пошуку образів на ПК, стирання перезаписуваних дисків тощо. Також тут є доступ до налаштувань і довідки. 

Переваги Alcohol 120% Free Edition

 • Створення образів дисків CD, DVD і Blu-ray:
 • підтримка образів у форматах MDF/MDS, CCD, BIN/CUE, ISO, CDI, BWT, B5T, B6T, BWI, BWS, BWA, ISZ;
 • запис образів дисків CD, DVD та Blu-ray;
 • пряме копіювання з диска на диск;
 • стирання інформації з дисків CD-RW, DVD-RW та BD-RE;
 • пошук файлів-образів дисків.

Недоліки

 • Безкоштовна версія має деякі обмеження;
 • проблеми з антивірусними програмами.

Висновок

Alcohol 120% — одна з небагатьох програм у своїй категорії, яка має таку велику кількість підтримуваних форматів. Тому це програмне забезпечення можна рекомендувати тим, кому часто необхідно створювати та використовувати образи CD, DVD і Blu-ray дисків (в тому числі захищених). А інструменти для запису, копіювання та стирання фізичних дисків стануть приємним доповненням до основних можливостей програми.

Встановлення

Програма Alcohol 120% має дві версії. Одна з них пропонує вам спробувати весь функціонал цього програмного забезпечення протягом 15 днів, а потім (за бажанням) придбати його. Безкоштовна ж версія (Free Edition) має дещо обмежені можливості — з її допомогою можна створити лише два віртуальних накопичувачі та записати лише один диск за раз. 

Увага: Деякі антивіруси ідентифікують інсталятор програми як шкідливу програму. Ми рекомендуємо вимкнути їх під час завантаження та встановлення Alcohol 120%.

Оберіть потрібний вам дистрибутив, завантажте його, запустіть і дотримуйтесь інструкцій. Під час встановлення вам буде запропоновано перезавантажити ПК. Будьте обережні, оскільки інсталятор може запропонувати вам непотрібне програмне забезпечення.

Зміни в останній версії

 • Виправлено Незначні помилки, про які повідомляють користувачі
 • Додано сертифікацію AppEsteem
 • Додано підтримку більшої кількості дисків
Автор:
Офіційний сайт: www.alcohol-soft.com
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10, 11
Мова інтерфейсу: English, Українська, Русский
Завантажити Alcohol 120% FE для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Alcohol 120% FE!

Схожі програми