dbForge Studio for MySQL 9.2.34

dbForge Studio for MySQL

dbForge Studio for MySQL – це середовище розробки і одночасно надбудова для СУБД MySQL. Продукт поширюється в декількох варіантах – Standard, Professional, Enterprise і Express, останній з яких є безкоштовним. Решта надають користувачеві лише тридцятиденний пробний період.

По суті, dbForge Studio пропонує SQL-розробникам графічний інтерфейс, який покликаний прискорити процес створення програмних продуктів, знизити складність їх розуміння і сприйняття. З цією метою, наприклад, інструмент надає візуальні засоби побудови запитів і таблиць, які не потребують написання коду, хоча сам редактор коду також входить в його комплект.

Програма володіє значним функціоналом. Так, до складу студії, крім редактора, входять налагоджувач, профайлер, майстер побудови запитів, менеджер і провідник БД. Крім того, інструмент дозволяє будувати діаграми баз даних, виконувати порівняння схем, керувати сесіями і спостерігати за активністю користувачів, здійснювати резервне копіювання і відновлення БД, експортувати/імпортувати і порівнювати дані, а також створювати звіти. З більш дрібних опцій користувачам доступні пошук і заміна елементів коду, переведення написаного в нижній і верхній регістр, коментування виділених ділянок, розстановка закладок, визначення вигляду середовища і багато іншого.

Інтерфейс продукту виконаний з урахуванням сучасних тенденцій і вимог XXI століття в сфері розробки. Незважаючи на те, що елементів керування в середовищі досить багато, орієнтуватися в програмі не важко. У dbForge Studio застосовується механізм вкладок, приховуваних панелей інструментів, плаваючих областей з можливістю зміни розмірів. Також присутнє підсвічування синтаксису і нумерація рядків. Додатково студія підтримує кілька тем оформлення і можливість перетягування об'єктів за допомогою маніпулятора миші (drag and drop).

Переваги dbForge Studio for MySQL

  • Безкоштовне розповсюдження продукту.
  • Сучасний фірмовий графічний інтерфейс користувача.
  • Значний функціонал.
  • Можливість кастомізації зовнішнього вигляду.
  • Наявність майстра візуального створення таблиць і запитів.
  • Наявність потужного редактора коду з підтримкою основних сучасних можливостей.
  • Наявність генератора тестових даних.

Недоліки dbForge Studio for MySQL

  • Відсутність російської та української локалізації програми.

Висновок

dbForge Studio for MySQL працює коректно. Інтерфейс товару не перенасичений елементами керування. Функціонал, що надається дозволяє згладити брак навичок деяких розробників навіть при реалізації проектів підвищеної складності.

Увага

Для роботи програми необхідна наявність на комп'ютері користувача встановленого пакета .NET Framework версії 4.5.2 або вище.

Зміни в останній версії

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор: Devart
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Українська мова: Відсутня
Російська мова: Відсутня
Завантажити dbForge Studio for MySQL для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про dbForge Studio for MySQL!

Схожі програми