FileZilla Server 1.0.1

FileZilla Server

FileZilla Server – це вільна реалізація FTP-сервера, що діє на правах ліцензії GNU GPL. Програма є досить популярним продуктом на ринку програмного забезпечення завдяки простоті настройки, відсутність реклами і обов'язкової оплати.

В основі FileZilla Server лежить механізм, який дозволяє перетворити як звичайний домашній ПК, так і спеціалізований виділений сервер, в повноцінне файлове сховище. Програма також дає можливість визначати порядок доступу до даних, створювати і керувати групами і правами користувачів, регулювати швидкість передачі і здійснювати безпечне підключення до власних ресурсів, як з локальної мережі, так і ззовні. Крім того FileZilla забезпечує можливість докачки файлів, завантаження яких обірвалося з тих або інших причин.

Захист сервера і його вмісту від зловмисників забезпечується засобами TLS, парольним захистом адміністративного інтерфейсу і фільтрацією IP-адрес. На додаток програма містить опцію автоматичного блокування мережевих адрес після закінчення певної кількості невдалих спроб входу. Події ж, пов'язані з роботою сервера, записуються в лог-файл, що дозволяє переглянути історію повідомлень програми з метою виявити порушення працездатності.

Інтерфейс FileZilla Server виглядає досить просто. Робоча область поділена на дві частини – журнал подій і перелік активних підключень. На панелі інструментів розташовані кнопки швидкого доступу до функцій блокування сервера, створення користувачів, груп, а також сортування підключень по IP-адресі, UserID або імені облікового запису.

Переваги FileZilla Server

 • Підтримка сучасних операційних систем родини Microsoft Windows з набором команд як х86, так і х64.
 • Безкоштовне, вільний і повністю відкрите поширення програми.
 • Підтримка протоколів FTP, FTP over SSL / TLS (FTPS) і SFTP.
 • Підтримка протоколу IPv6.
 • Підтримка файлів об'ємом понад чотири Гігабайти.
 • Підтримка SOCKS5, HTTP / 1.1 і FTP-Proxy.
 • Можливість створення і запису в лог-файл.

Недоліки FileZilla Server

 • Відсутність підтримки російської та української мов «з коробки».

Висновок

FileZilla Server працює як окремий сервіс під керуванням операційної системи і дозволяє в лічені хвилини запустити власний FTP, особливо не вдаючись у деталі мережевих технологій.

Встановлення FileZilla Server

Встановлення програми складається всього з пари кроків і не займає багато часу. Завантажити файл-інсталятор FileZilla_Server.exe можна після натисненням однойменної кнопки на цій сторінці опису продукту. Далі запустіть програму встановлення. У разі появи вікна контролю облікових записів користувачів підтвердіть свої наміри, клацнувши Так. У вікні майстра установки ознайомтеся з умовами ліцензійної угоди і натисніть I agree. Далі відзначте всі необхідні компоненти, які будуть встановлені в складі програми. Клацніть Next і вкажіть шлях розташування FileZilla Server. Після цього виберіть прийнятні умови запуску сервера і адміністративного інтерфейсу із запропонованого списку. При появі будь-яких труднощів залиште все значення такими, якими вони вказані за замовчуванням. Щоб перейти безпосередньо до процесу встановлення, натисніть Install. По завершенні процесу натисніть кнопку Close. Запуск сервера здійснюється за допомогою так званого демона – пункту Start FileZilla Server в меню Пуск. Відобразити інтерфейс адміністратора можна за допомогою подвійного кліку мишею по ярлику FileZilla Server Interface на робочому столі. 

Зміни в останній версії

 • Сообщения журнала в интерфейсе администрирования теперь окрашены с использованием одной и той же схемы, что и клиент FileZilla, и автоматически прокручивает вниз, если пользователь не решает иным образом.
 • Установщик Windows больше не нарушает настройки журнала от предыдущих установок.
 • Исправлена ошибка, которая вызвала бы неудачные передачи в определенных условиях.
 • Исправлено отображение гласных с Umlauts и другими символами не-ASCII в выборе групп для пользователей в интерфейсе администрирования.
 • Исправлено ассорти с авариями.
 • Исправлены возможные условия расы.
Автор: Tim Kosse
Оновлено:
Версія Windows: 8, 10
Українська мова: Відсутня
Російська мова: Відсутня
Завантажити
FileZilla Server

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми FileZilla Server. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії

FileZillaFileZilla WinSCPWinSCP Bitvise SSH ClientBitvise SSH Client PuTTYPuTTY CoffeeCup Free FTPCoffeeCup Free FTP Core FTP LECore FTP LE Open Server PanelOpen Server Panel phpMyAdminphpMyAdmin MySQL WorkbenchMySQL Workbench WampServerWampServer MAMPMAMP FirebirdFirebird Всі програми категорії «» → Всі програми категорії «» →