MySQL Workbench 8.0.32

MySQL Workbench

MySQL Workbench — це безкоштовна програма для візуального проектування БД для ПК Windows. Інструмент надає розробникам повний набір візуальних інструментів для створення, редагування і керування SQL-запитами, підключеннями до баз даних і об'єктами.

Використовуючи цю утиліту, ви зможете миттєво проектувати, керувати і документувати схеми бази даних MySQL за допомогою всіх необхідних інструментів, розміщених в зручному середовищі.

Однією з ключових особливостей MySQL Workbench є візуальне компонування. Після створення необхідних таблиць ви можете згенерувати діаграми ER, щоб легко встановлювати з'єднання. Також незаперечними перевагами є: синхронізація і перевірка схеми, зворотне/пряме проектування, виділення синтаксису, аналіз помилок при введенні тексту і згортання коду.

MySQL Workbench володіє чистим і добре продуманим інтерфейсом. Робочий простір розділено на три частини: для розробки SQL, моделювання даних і адміністрування сервера відповідно.

Можливості та переваги MySQL Workbench

  • Можливість наочно уявити модель БД в графічному вигляді.
  • Можливість наочного і функціонального механізму встановлення зв'язків між таблицями зі створенням таблиці зв'язків.
  • Можливість відновлення структури таблиць з уже існуючою на сервері бази даних.
  • Наявність зручного редактора SQL запитів, що дозволяє відразу ж відправляти їх на сервер і отримати відповідь у вигляді таблиці.
  • Можливість редагування даних в таблиці у візуальному режимі.
  • Поширюється на безкоштовній основі.
  • Працює досить швидко і стабільно.

Зміни в останній версії

  • Метод підключення Native Kerberos тепер включає параметр «Режим Kerberos», який дозволяє вибирати між автентичністю Kerberos за допомогою бібліотеки Windows SSPI Kerberos або GSSAPI за допомогою бібліотеки MIT Kerberos у Windows. Значення режиму за промовчанням дорівнює GSSAPI.
Автор: MySQL AB
Оновлено:
Версія Windows: 7, 8, 10
Українська мова: Відсутня
Російська мова: Відсутня
Завантажити MySQL Workbench для Windows

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми MySQL Workbench. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Схожі програми