hMailServer 5.6.8 Build 2574

hMailServer

hMailServer — простий безкоштовний поштовий сервер для Windows, який можуть використовувати невеликі компанії, навчальні заклади, урядові установи, інтернет-провайдери а також прості користувачі у всьому світі. hMailServer підтримує протоколи IMAP, SMTP, POP3 і може бути інтегрована в системи веб-пошти.

hMailServer має інструменти для захисту від спаму і може працювати з вірусними сканерами для перевірки вхідних і вихідних листів. Також у програмі є інструменти для адміністрування і резервного копіювання сервера. hMailServer використовує бази даних MySQL, Microsoft SQL і PostgreSQL для зберігання індексів і налаштувань, а поштові повідомлення зберігаються у форматі MIME на жорстких дисках.

Основні характеристики hMailServer

  • Підтримка протоколів IMAP, SMTP, POP3.
  • Безліч інструментів для захисту від спаму (чорний список DNS, сірий список, політики відправника, інтеграція SpamAssasin).
  • Інструменти для адміністрування сервера.
  • Інструменти для резервного копіювання.
  • Підтримка баз даних MySQL, Microsoft SQL and PostgreSQL.
  • Підтримка API (для написання скриптів VBScript і JScript).
  • Вбудована підтримка антивіруса ClamAV/ClamWin.
  • Підтримка декількох доменів.

Увага

Для встановлення українізатора заванажте мовний файл і розпакуйте його в директорію установки hMailServer Languages, як правило C:Program FileshMailServerLanguages. Відкрийте hMailServer.ini, що розміщений, як правило, в C:Program FileshMailServerBin.
Знайдіть рядок ValidLanguages=english,swedish та додайте ukrainian до нього (через кому). Повинно вийти щось типу: "ValidLanguages=english,swedish,ukrainian" (без лапок). Збережіть файл і перезапустіть сервіс hMailServer.

Зміни в останній версії

  • Оновлення до OpenSSL 1.1.1l
Автор: Martin Knafve
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10, 11
Українська мова: Присутня
Російська мова: Присутня
Завантажити
hMailServer

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми hMailServer. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії

Open Server PanelOpen Server Panel phpMyAdminphpMyAdmin ДенверДенвер FileZilla ServerFileZilla Server MySQL WorkbenchMySQL Workbench WampServerWampServer IncrediMailIncrediMail FoxmailFoxmail SeaMonkeySeaMonkey Mozilla ThunderbirdMozilla Thunderbird SpamihilatorSpamihilator Magic Mail MonitorMagic Mail Monitor Всі програми категорії «» → Всі програми категорії «» →