CinePaint 0.17

CinePaint

CinePaint – це графічний редактор, портований в Windows з Unix-подібних систем. Продукт розповсюджується безкоштовно і підтримує безліч корисних інструментів для ретуші фотографій.

Крім функцій першої необхідності, як то копіювати/вирізати/вставити і збільшити/зменшити, до складу пакету входять і професійні інструменти на зразок смарт-виділення, обрізки, заливки і розмиття. Програма дозволяє працювати з текстом, шарами, масками і колірними каналами. У ній також присутня можливість створення пензлів, малювання градієнта і захоплення кольору за допомогою піпетки.

Інтерфейс CinePaint не дуже барвистий. Головне вікно представлено в відтінках сірого кольору. Панель інструментів і основна робоча область відокремлені один від одного і розташовуються в різних вікнах, що дозволяє розмістити їх на двох і більше моніторах.

Переваги CinePaint

  • Безкоштовне розповсюдження продукту.
  • Підтримка плаваючих панелей інструментів.
  • Доволі широкий функціонал програми.
  • Підтримка роботи шарів.
  • Можливість створення пензлів.

Недоліки CinePaint

  • Відсутність підтримки російської та української мов.

Висновок

Пакет CinePaint працює коректно. Однак застосування інструменту в ОС Windows бачиться, на жаль, лише при міграції користувачів з Unix-подібних систем і виникненні у них бажання використовувати знайомий і звичний продукт.

Увага

Встановлення редактора повинне здійснюватися від імені адміністратора, так само як і його запуск.

Зміни в останній версії

  • Нема даних.
Автор: Robin Rowe
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Українська мова: Відсутня
Російська мова: Відсутня
Завантажити
CinePaint

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми CinePaint. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії