Gimpshop 2.2.8 Fix 1

Gimpshop

Gimpshop – це графічний редактор, заснований на популярному інструменті GIMP. Продукт розповсюджується безкоштовно і підтримує безліч локалізацій, включаючи українську.

Інструмент Gimpshop націлений, в першу чергу, на користувачів Photoshop, для яких зовнішній вигляд їх редактора і розташування елементів керування часто стають каменем спотикання при переході з одного продукту на інший, навіть якщо останній значно дешевший або зовсім безкоштовний. Відповідно ключова особливість програми Gimpshop полягає в тому, що його інтерфейс і функціонал максимально наближені до продукту Adobe Systems.

Серед ключових можливостей редактора можна виділити підтримку шарів і каналів, створення пензлів, керування кольором, накладення масок, наявність безлічі фільтрів й інструментів, в тому числі ласо, піпетки, чарівної палички, а також кількох фірмових рішень. Додатково програма здатна взаємодіяти з сучасними пристроями введення, зокрема, брендовими графічними планшетами.

Зовнішній вигляд інтерфейсу Gimpshop практично повністю повторює інтерфейс Photoshop. Робоче середовище наповнене величезною кількістю елементів керування, діалогових вікон, панелей і має можливість тонкої настройки і кастомізації. За замовчуванням продукт пропонує користувачам темну тему оформлення.

Основним форматом проектів редактора є XCF. Однак у своїй роботі він також здатний відкривати і PSD макети. Крім того, Gimpshop підтримує експорт зображень у файли з розширеннями JPG, PNG, TIF, GIF, BMP, PDF й іншими.

Переваги Gimpshop

 • Поширення продукту на безкоштовній основі з відкритим вихідним кодом.
 • Підтримка української мови інтерфейсу.
 • Максимальна адаптивність зовнішнього вигляду програми під користувачів Adobe Photoshop.
 • Підтримка апаратного прискорення OpenCL.
 • Наявність фірмових рішень.
 • Підтримка формату PSD.
 • Можливість кастомізації зовнішнього вигляду редактора.
 • Підтримка роботи графічних планшетів.
 • Підтримка шарів, каналів, масок, пензлів.

Недоліки Gimpshop

 • Незважаючи на схожість інтерфейсів Gimpshop і Photoshop, назви одних і тих же інструментів в них часом різняться, що спочатку викликає деякі труднощі.

Висновок

Редактор Gimpshop зручний в користуванні, завантажується значно швидше за свого опонента, а відкритий вихідний код робить його використання в рази безпечнішим.

Увага

Щоб змінити мову інтерфейсу програми, клікніть «Edit» в її головному меню, після чого виберіть пункт «Preferences». У вікні, перейдіть в розділ «Interface». Далі виберіть відповідну локалізацію в випадаючому списку, зазначеному маркером «Language».

Зміни в останній версії

 • Виправлення помилок і оптимізації.
Автор: The GIMP Team
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Українська мова: Присутня
Російська мова: Присутня
Завантажити
Gimpshop

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми Gimpshop. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії