TSR Watermark Image 3.6.1.1

TSR Watermark Image

TSR Watermark Image – це програма для накладення водяних знаків на призначені для користувача малюнки. Продукт розповсюджується безкоштовно і підтримує безліч мов інтерфейсу, включаючи українську.

Програма спрямована на захист авторських прав художників, фотографів, дизайнерів й інших представників творчих професій. Її робота передбачає три основні етапи. Так, на першому етапі, користувачі додають в Watermark Image всі файли зображень, на які потрібно нанести водяний знак. До речі, інструмент підтримує пакетну обробку, тому файли можуть додаватися цілими каталогами, що включають додатково кілька рівнів вкладеності.

Наступний крок – вибір безпосередньо водяних знаків. Програма підтримує шість типів знаків, які можна застосовувати як разом, так і поодинці. Їм можна задати положення, розмір, рівень прозорості, спосіб накреслення, а також завести лічильник, який буде нарощувати значення на кожному наступному малюнку.

Завершується робота програми етапом збереження зображень. TSR Watermark Image підтримує п'ять форматів вихідних файлів, як то JPG, PNG, BMP, GIF і TIF. На етапі введення можна задати кінцевий розмір малюнків і, таким чином, підготувати їх до подальшої публікації на сайті, якщо той заснований на рушії Wordpress, тим більше що програма пропонує користувачам функцію автоматичної заливки, в тому числі на FTP.

Інтерфейс Watermark Image містить безліч інструментів і опцій, однак через те, що робота програми розбита на етапи, оволодіти ними досить легко. Крім того, на кожному кроці користувачеві пропонується мініатюра зображення, що показує, як буде виглядати кінцевий результат.

Переваги TSR Watermark Image

  • Безкоштовне розповсюдження продукту.
  • Підтримка української мови інтерфейсу.
  • Покрокова робота програми. Накладення водяних знаків зводиться до трьох основних етапів.
  • Наявність вікна попереднього перегляду на кожному етапі.
  • Можливість відразу завантажити файли на сайт або FTP-сервер.
  • Підтримка пакетного накладення водяних знаків.
  • Можливість використовувати не один, а кілька водяних знаків на одному малюнку.

Недоліки TSR Watermark Image

  • Необхідність реєстрації і надання власних облікових даних з метою використовувати весь функціонал програми.

Висновок

TSR Watermark Image являє собою інтуїтивно зрозумілий і зручний механізм захисту власних творінь від зазіхань. Інструмент працює без збоїв і швидко відгукується на всі зміни, що вносяться навіть на малопродуктивних ПК.

Увага

Щоб змінити мову інтерфейсу програми, клікніть «Select language» в її головному меню вгорі ліворуч, після чого виберіть відповідну локалізацію зі списку. У разі успіху нові параметри вступлять в силу негайно.

Зміни в останній версії (історія змін)

  • Виправлена помилка при виборі водяних знаків для фотографій з використанням параметра водяного знака 3D-зображення, через яке неправильне налаштування при перезавантаженні сторінки вибору.
Автор: TSR Software
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Українська мова: Присутня
Російська мова: Присутня
Завантажити
TSR Watermark Image

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми TSR Watermark Image. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії