3000 причесок

3000 причесок

3000 зачісок – це програма, що дозволяє користувачам створювати свої власні неповторні образи, змінюючи зачіски, колір очей, густоту брів, а також підбираючи різні аксесуари. Інструмент поширюється безкоштовно у вигляді ISO образу і дозволяє створити понад три тисячі варіантів зовнішнього вигляду.

Робота програми базована на механізмі накладання шарів. Як правило, нижнім шаром служить фотографія користувача в анфас, на яку згодом накладаються всі інші елементи або шаблони – зачіски, брови, бороди, прикраси, окуляри, краватки-метелики і головні убори. Крім того, інструмент дозволяє змінювати колір очей і губ, підбирати тип волосся і створювати візуальний ефект розчісування, додавати блиск, рум'янець та інше.

Програма розрахована на довгострокове використання. У зв'язку з цим в 3000 зачісок входить весь пакет опцій для керування проектами. З інструментів графічного редактора в ній присутні опції масштабування, центрування і обертання. Імпорт фотографій можливий в найбільш популярних форматах, серед яких JPG, PNG, GIF, TIF, BMP, WMF та інші. Додатково продукт підтримує друк відредагованих зображень.

Інтерфейс програмного пакету досить простий в освоєнні. У ньому присутні світлі тони, великі та яскраві елементи керування і, що більш важливо, спливаючі підказки. У верхній частині головного вікна розташувалися кнопки перемикання між логічними розділами програми. Бібліотека шаблонів займає весь простір по вертикалі зліва.

Переваги 3000 зачісок

 • Поширення продукту на безкоштовній основі.
 • Можливість створення близько трьох тисяч різних образів.
 • Зручний, яскравий та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс.
 • Наявність вбудованого асистента.
 • Наявність російської локалізації програми.
 • Наявність вбудованих ефектів та інструментів, характерних для графічних редакторів.
 • Наявність шаблонів з чоловічими, жіночими та дитячими зачісками.
 • Можливість завантаження власних фотографій в найбільш популярних форматах.

Недоліки 3000 зачісок

 • Відсутність української мови інтерфейсу.
 • Відсутність підтримки продукту і свіжих оновлень.
 • Необхідність встановлення додаткового ПЗ, наприклад, пакета .NET Framework 1.1 і DirectX 9.0c.

Висновок

Програма працює без збоїв і не зависає. Застосування ефектів здійснюється швидко, навіть на малопродуктивних комп'ютерах. Незручність вносить лише відсутність інтуїтивного і плавного механізму масштабування шарів. В цілому, 3000 зачісок рекомендується стилістам, візажистам і всім іншим користувачам, які хочуть створити свій власний унікальний стиль.

Увага

3000 зачісок поширюється у вигляді образу ISO, для відкриття якого може знадобитися додаткове програмне забезпечення.

Зміни в останній версії

 • Нема даних.
Автор: Xpansion
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Українська мова: Відсутня
Російська мова: Присутня
Завантажити
3000 причесок

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми 3000 причесок. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії