Bitvise SSH Client 7.45

Bitvise SSH Client

Bitvise SSH Client — безкоштовний (для некомерційного використання) SSH-клієнт, що забезпечує безпечне підключення до терміналу. Його можна використовувати в контрольованих середовищах і надзвичайних ситуаціях. Дозволяє віддалене управління робочим столом, а також дистанційне конфігурування — всі налаштування WinSSHD за допомогою Bitvise SSH Client можуть бути налагоджені дистанційно.

Основні можливості Bitvise SSH Client:

— Підтримка аутентифікації RSA і DSA з простим управлінням користувачем.
— Потужні властивості SSH порту для передачі.
— Динамічна передача через інтегровані проксі-сервери SOCKS і HTTP CONNECT.
— Автоматичне відновлення передачі даних.
— Рекурсивна передача вкладених папок.
— Висока швидкість — до 5 Мб/с при підключенні до WinSSHD (якщо дозволяє смуга пропускання мережі й ресурс диска).
— Емуляція терміналу здійснюється в стандартній консолі Windows.
— Безліч налаштувань порту передачі.

Зміни в останній версії (історія змін)

  • Сервер Bitvise SSH, клієнт SSH і FlowSsh раніше не застосовували суворі обмеження за розміром або дезінфекції вмісту перед відображенням або протоколюванням рядків, отриманих від віддаленої сторони. В даний час застосовуються більш суворі обмеження за розмірами і санітарією.
  • Сервер Bitvise SSH, клієнт SSH і FlowSsh тепер повідомляють розмір групи Diffie Hellman, фактично використовуваної в обміні ключами DH. Це корисно з допомогою методів обміну ключами, які використовують обмін групами DH, де раніше не було простого способу дізнатися, яка група розмірів була використана.
  • Виправлений імпорт порожнього файлу відкритого ключа призведе до того, що диспетчер ключів хоста SSH-клієнта буде вішати нескінченно.
  • Виправлено: при завантаженні профілю SSH-клієнта вкладка віддаленого робочого столу клієнта SSH не змогла відновити ширину і / або висоту віддаленого робочого столу, якщо нове значення дорівнює 0 (значення за замовчуванням).
Автор: Bitvise Limited
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Українська мова: Відсутня
Російська мова: Відсутня

Завантажити
Bitvise SSH Client

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми Bitvise SSH Client. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії