Bitvise SSH Client 7.42

Bitvise SSH Client

Bitvise SSH Client — безкоштовний (для некомерційного використання) SSH-клієнт, що забезпечує безпечне підключення до терміналу. Його можна використовувати в контрольованих середовищах і надзвичайних ситуаціях. Дозволяє віддалене управління робочим столом, а також дистанційне конфігурування — всі налаштування WinSSHD за допомогою Bitvise SSH Client можуть бути налагоджені дистанційно.

Основні можливості Bitvise SSH Client:

— Підтримка аутентифікації RSA і DSA з простим управлінням користувачем.
— Потужні властивості SSH порту для передачі.
— Динамічна передача через інтегровані проксі-сервери SOCKS і HTTP CONNECT.
— Автоматичне відновлення передачі даних.
— Рекурсивна передача вкладених папок.
— Висока швидкість — до 5 Мб/с при підключенні до WinSSHD (якщо дозволяє смуга пропускання мережі й ресурс диска).
— Емуляція терміналу здійснюється в стандартній консолі Windows.
— Безліч налаштувань порту передачі.

Зміни в останній версії (історія змін)

  • Ліцензійна угода з кінцевим користувачем оновлена, щоб спробувати наблизитися до вимог держав і їх підрядників. Умови в іншому не змінюються. Ситуації, в яких ліцензії можуть бути передані, тепер викладені так, що в більшості випадків не буде потрібно ніякого дозволу.
  • Тепер клієнт SSH включає нову збірку віддаленої панелі управління сервером SSH (WRC) для використання з серверами SSH версії 7.21 і вище. Нова версія включає удосконалення панелі управління сервером SSH з версії 7.26.
  • Клієнт SSH продовжує включати більш старі версії пульта дистанційного керування для використання зі старими версіями SSH-сервера. Вони залишаються незмінними.
  • Графічний клієнт SSH більше не буде відзначати профіль, змінений при зміні пароля, але пароль не налаштований для збереження в профілі.
Автор: Bitvise Limited
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Українська мова: Відсутня
Російська мова: Відсутня

Завантажити
Bitvise SSH Client

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми Bitvise SSH Client. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії