Bitvise SSH Client 8.46

Bitvise SSH Client

Bitvise SSH Client — безкоштовний (для некомерційного використання) SSH-клієнт, що забезпечує безпечне підключення до терміналу. Його можна використовувати в контрольованих середовищах і надзвичайних ситуаціях. Дозволяє віддалене управління робочим столом, а також дистанційне конфігурування — всі налаштування WinSSHD за допомогою Bitvise SSH Client можуть бути налагоджені дистанційно.

Основні можливості Bitvise SSH Client:

— Підтримка аутентифікації RSA і DSA з простим управлінням користувачем.
— Потужні властивості SSH порту для передачі.
— Динамічна передача через інтегровані проксі-сервери SOCKS і HTTP CONNECT.
— Автоматичне відновлення передачі даних.
— Рекурсивна передача вкладених папок.
— Висока швидкість — до 5 Мб/с при підключенні до WinSSHD (якщо дозволяє смуга пропускання мережі й ресурс диска).
— Емуляція терміналу здійснюється в стандартній консолі Windows.
— Безліч налаштувань порту передачі.

Зміни в останній версії

  • Починаючи з версії 8.45, клієнт SSH тепер використовує прапори відкритого блоку файлу SFTP v6 SSH_FXF_BLOCK_WRITE і SSH_FXF_BLOCK_ADVISORY, якщо сервер оголошує про їх підтримку. Це допомагає уникнути пошкодження файлів під час їх передачі. Ми отримали звіт про сервер, який оголошує про підтримку цих прапорів, але не приймає відкритий запит, якщо вони використовуються. Клієнт SSH тепер буде повторювати відкритий запит, який не виконується таким чином, без прапорів.
  • При використанні клієнтів командного рядка Bitvise SSH Client sftpc, stermc, sexec, stnlc або spksc з використанням параметра -keypairFile, що вказує на зашифровану пару ключів в форматі, відмінному від Bitvise, але без параметра -keypairPassphrase, який надасть парольний фразу для дешифрування, клієнт SSH відобразить загадкову помилку. Помилка тепер менш загадкова.
Автор: Bitvise Limited
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Українська мова: Відсутня
Російська мова: Відсутня
Завантажити
Bitvise SSH Client

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми Bitvise SSH Client. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії