Bitvise SSH Client 8.19

Bitvise SSH Client

Bitvise SSH Client — безкоштовний (для некомерційного використання) SSH-клієнт, що забезпечує безпечне підключення до терміналу. Його можна використовувати в контрольованих середовищах і надзвичайних ситуаціях. Дозволяє віддалене управління робочим столом, а також дистанційне конфігурування — всі налаштування WinSSHD за допомогою Bitvise SSH Client можуть бути налагоджені дистанційно.

Основні можливості Bitvise SSH Client:

— Підтримка аутентифікації RSA і DSA з простим управлінням користувачем.
— Потужні властивості SSH порту для передачі.
— Динамічна передача через інтегровані проксі-сервери SOCKS і HTTP CONNECT.
— Автоматичне відновлення передачі даних.
— Рекурсивна передача вкладених папок.
— Висока швидкість — до 5 Мб/с при підключенні до WinSSHD (якщо дозволяє смуга пропускання мережі й ресурс диска).
— Емуляція терміналу здійснюється в стандартній консолі Windows.
— Безліч налаштувань порту передачі.

Зміни в останній версії (історія змін)

  • У попередніх версіях 8.xx значки для консолі нового терміналу, нового вікна SFTP і нових дій віддаленого робочого столу були дуже схожі. Клієнт SSH тепер оновлює значки, які легше розрізнити.
  • У попередніх версіях 8.xx, коли клієнт SSH повторно підключився після втрати з'єднання, він не зміг продовжити безперервні передачі. Виправлено.
  • Інтерфейс SFTP: при підключенні до SFTP-серверів, які підтримують синхронізацію з використанням розширень SFTP v6, ім'я-check-file-name, check-file-handle і check-file-blocks, режими відновлення і перезапису тепер чіткіше перевизначаються шляхом синхронізації в користувача SFTP інтерфейс.
  • sftpc: При підключенні до SFTP-серверів, які підтримують синхронізацію, параметри -r і -o для команд get і put тепер діють як псевдоніми для синхронізації. Раніше тільки -о діяв як псевдонім для синхронізації, а -r був недоступний.
Автор: Bitvise Limited
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Українська мова: Відсутня
Російська мова: Відсутня

Завантажити
Bitvise SSH Client

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми Bitvise SSH Client. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії