Bitvise SSH Client 8.49

Bitvise SSH Client

Bitvise SSH Client — безкоштовний (для некомерційного використання) SSH-клієнт, що забезпечує безпечне підключення до терміналу. Його можна використовувати в контрольованих середовищах і надзвичайних ситуаціях. Дозволяє віддалене управління робочим столом, а також дистанційне конфігурування — всі налаштування WinSSHD за допомогою Bitvise SSH Client можуть бути налагоджені дистанційно.

Основні можливості Bitvise SSH Client:

— Підтримка аутентифікації RSA і DSA з простим управлінням користувачем.
— Потужні властивості SSH порту для передачі.
— Динамічна передача через інтегровані проксі-сервери SOCKS і HTTP CONNECT.
— Автоматичне відновлення передачі даних.
— Рекурсивна передача вкладених папок.
— Висока швидкість — до 5 Мб/с при підключенні до WinSSHD (якщо дозволяє смуга пропускання мережі й ресурс диска).
— Емуляція терміналу здійснюється в стандартній консолі Windows.
— Безліч налаштувань порту передачі.

Зміни в останній версії

  • SFTP: при використанні в Parallels для Mac клієнт SSH не міг перерахувати папки, до яких надано спільний доступ Mac (наприклад, \ Mac Home Desktop). Це виникло через те, що клієнт SSH використовував розширений API файлової системи Windows, який Mac не підтримує. Клієнт SSH тепер використовує більш просту версію цього API, що дозволяє виводити список папок Mac.
  • sftpc: команда get тепер підтримує перемикач -wait. Це змушує команду get чекати підтвердження сервера, що файл був закритий, перш ніж продовжити будь-які подальші дії. При використанні разом з -del це змушує sftpc чекати підтвердження сервера про те, що файл був закритий, перш ніж намагатися видалити файл.
  • sftpc тепер підтримує нову команду очікування. Це змушує sftpc чекати, поки він не отримає від сервера будь-які очікують підтвердження для запитів на закриття файлів і каталогів, перш ніж продовжити будь-які інші дії. Якщо немає очікують підтвердження запитів на закриття, команда очікування нічого не робить.
  • stermc: при використанні клієнта командного рядка термінальній оболонки stermc, якщо віддалена оболонка завершилася з ненульовим кодом виходу, клієнтський процес терміналу totermc або bvtermc клієнта SSH продовжить роботу після виходу з stermc. Ці процеси потенційно можуть завадити консольного вводу. Зафіксований.
  • Клієнти командного рядка: при перенаправлення вводу або виводу за замовчуванням клієнти командного рядка клієнта SSH (включаючи sftpc, sexec, stnlc, stermc і spksc) тепер будуть використовувати кодову сторінку введення / виведення, пов'язану з консоллю, в якій вони запускаються (функції Windows GetConsoleCP і GetConsoleOutputCP) замість загальносистемної кодової сторінки ANSI (функція Windows GetACP). Це призводить до того, що вихідні дані клієнтів командного рядка Bitvise дотримуються кодову сторінку, встановлену за допомогою chcp. Наприклад, коли використовувався chcp, sftpc >> file.txt тепер буде використовувати ту ж кодову сторінку, що і echo xxxx >> file.txt.
  • Покращена обробка специфікації при перенаправлення виведення з кодовими сторінками UTF-8, UTF-16 і UTF-16BE. Специфікація тепер буде постійно генеруватися при перенаправлення в порожній файл, але не при перенаправлення в непорожній файл або потік.
Автор: Bitvise Limited
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Українська мова: Відсутня
Російська мова: Відсутня
Завантажити
Bitvise SSH Client

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми Bitvise SSH Client. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії