Project64 2.3.2.202

Project64

Project64 – це емулятор ігрової приставки Nintendo 64, відомої також як N64. Продукт розповсюджується безкоштовно з відкритим вихідним кодом і підтримує безліч мов інтерфейсу, включаючи українську.

У своїй роботі програма дозволяє запускати улюблені ігри, призначені для консолі N64, на ПК. Керування в іграх здійснюється за допомогою клавіатури. З додаткових опцій емулятор може похвалитися можливістю створення скриншотів.

Інтерфейс інструменту Project64 нагадує інтерфейс інших емуляторів. Елементи керування нечисленні. Основний простір головного вікна займає таблиця, в яку потрапляють всі виявлені емулятором гри. У свою чергу головне вікно масштабується на вимогу користувача. До того ж програма підтримує запуск ігор на весь екран.

Переваги Project64

  • Безкоштовне розповсюдження продукту.
  • Наявність вихідного коду програми на GitHub.
  • Підтримка української мови інтерфейсу.
  • Підтримка повноекранного режиму.
  • Наявність опції швидкого створення скриншотів.

Недоліки Project64

  • Застарілий інтерфейс програми.

Висновок

Емулятор Project64 має місце бути, хоча і виглядає досить сирим. Розробникам ще є над чим працювати, аби розвивати програму. При цьому всі бажаючі можуть взяти участь у проекті, звернувшись за кодами на GitHub.

Увага

Щоб змінити мову інтерфейсу програми, запустіть емулятор, після чого клікніть «File» в її головному меню. Далі перейдіть до пункту «Language» і виберіть потрібну мову в списку, що випадає. У разі успіху мова інтерфейсу Project64 зміниться автоматично.

Зміни в останній версії

  • Безліч маленьких виправлень помилок.
Автор: Zilmar
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Українська мова: Присутня
Російська мова: Присутня
Завантажити
Project64

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми Project64. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії