Pomotodo 3.2.3

Pomotodo

Pomotodo — безкоштовний додаток-таймер, за допомогою якого ви зможете підвищити свою продуктивність на роботі. Сумісно не тільки з Windows, але і з Android, Mac, iOS.

Нерідко ми ловимо себе на думці, що багато часу витрачаємо нібито на роботу, а результату практично немає. Виною цьому — патологічне відволікання на всяку всячину. Особливо заважають роботі різні месенджери, від яких постійно лунає звук про надходження чергового повідомлення. Якщо ж ви хочете підвищити свою продуктивність, зосередитися на роботі і отримати хороший результат — вам потрібен Pomotodo.

Все гранично просто: ставите завдання, заводите таймер на 25 хвилин і присвячуєте весь цей час активній роботі! Після чого йде час короткої перерви — 5 хвилин. Є ще й довга перерва — 15 хвилин. Проте довга перерва доступна лише по закінченню 4 циклів по 25 хвилин.

Час роботи супроводжується цокання годинника, що сприяє активній роботі і не дає відволікатися. В налаштуваннях доступні й інші фонові звуки. Також в налаштуваннях можна змінити звук, що сповіщає про кінець сесії (будильник, дзвіночок).

Переваги Pomotodo

  • Розповсюджується безкоштовно.
  • Компактний розмір утиліти.
  • Зручний мінімалістичний інтерфейс.
  • Можливість зміни розміру вікна програми.
  • Можливість запуску при старті ОС.
Автор:
Офіційний сайт: www.pomotodo.com
Оновлено:
Версія Windows: 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English, Українська, Русский
Завантажити Pomotodo для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Pomotodo!

Схожі програми