LeaderTask 15.4.7.0

LeaderTask

LeaderTask – це таск-менеджер і органайзер робочого часу від однойменної компанії. Продукт розповсюджується за передплатою, проте передбачає пробний семиденний період без обмежень функціоналу.

ЛідерТаск – це набір інструментів «все в одному», який об'єднує в собі можливості блокнота, календаря, планувальника, щоденника і тижневика, навігатора і менеджера проектів. Робота продукту базується на підходах і методиках тайм-менеджменту, які лягли в основу кількох книжкових бестселерів.

Програма дозволяє ефективно керувати власним часом, ставити перед собою і підлеглими конкретні цілі, делегувати завдання і стежити за ходом їх виконання. У розпорядженні користувачів знаходяться всілякі підказки, пам'ятки, маркери, списки і таблиці, які покликані звільнити користувачів від необхідності пам'ятати, що потрібно зробити, і замість цього сконцентруватися на тому, як це зробити.

Інтерфейс LeaderTask виконаний в світлих тонах і являє собою одне велике вікно, поділене на зони календаря, дерева проектів, перелік завдань й інших модулів. Програма використовує компактний читабельний шрифт, підтримує перетягування різних елементів за допомогою маніпулятора миші, а також використовує ефект виділення кольором і різні бірки-маркери для позначення дат і завдань в залежності від їх типу і важливості.

Переваги LeaderTask

  • Наявність пробного семиденного періоду без будь-яких обмежень функціоналу.
  • Підтримка української мови інтерфейсу.
  • Підтримка автономної роботи програми при відсутності доступу до мережі Інтернет.
  • Можливість планування справ на майбутній рік, місяць, тиждень.
  • Можливість планування завдань по годинах.
  • Підтримка передоручення завдань іншим користувачам-учасникам команди.
  • Можливість присвоєння міток різних завдань в залежності від їх типу і важливості.
  • Можливість придбання додаткового функціоналу через «Маркет».

Недоліки LeaderTask

  • Відсутність підтримки плаваючих панелей і областей і, таким чином, відсутність можливості перенести частину модулів на додатковий екран.

Висновок

Набір інструментів ЛідерТаск працює без збоїв, не зависає і зручний у використанні. При першому запуску програми користувачеві пропонується пройти вступний курс, який дозволить йому швидше ознайомитися з функціоналом і приступити до планування. В цілому, продукт рекомендується командам і підприємствам, які бажають вдосконалити свій підхід до роботи і підвищити ефективність взаємодії учасників або співробітників.

Увага

Щоб змінити мову інтерфейсу LeaderTask, клікніть по помаранчевій кнопці з зображенням користувача в лівому верхньому кутку головного вікна. У випадаючому списку натисніть «Settings». Далі, в вікні налаштувань перейдіть в розділ «General», після чого вкажіть потрібне значення мови параметру «Language», вибравши його зі списку. Щоб підтвердити зміни, натисніть «OK». Дочекайтеся автоматичного перезавантаження таск-менеджера.

Автор:
Офіційний сайт: www.leadertask.ru
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English, Українська, Русский
Завантажити LeaderTask для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про LeaderTask!

Схожі програми