Task Coach 1.4.6

Task Coach

Task Coach – це таск-менеджер з відкритим вихідним кодом. Продукт розповсюджується безкоштовно і підтримує півтора десятки мов інтерфейсу, включаючи українську.

Програма являє собою щось на зразок програмного органайзера і містить в своєму складі календар, щоденник, планувальник і записну книжку. Основне призначення Task Coach – допомогти користувачеві тримати свої справи під контролем і насамперед не забувати про виконання поточних завдань. З цією метою в інструменті навіть присутня функція нагадування.

Функціонал менеджера дозволяє не просто записувати завдання в todo-list, але і зв'язувати їх з іншими пунктами цього списку, створювати залежності між завданнями, керувати їх пріоритетом, контролювати хід виконання, а також підраховувати бюджет, витрачений на ті чи інші рішення. Додатково програма дозволяє перетворювати в завдання звичайні електронні листи.

Інтерфейс Task Coach досить барвистий і володіє деякими можливостями кастомізації. Підтримуються плаваючі панелі інструментів, що дозволяє винести частину функціоналу на додатковий екран. Відображення завдань можливе в двох режимах – у вигляді списку або дерева.

Переваги Task Coach

 • Поширення продукту на безкоштовній основі з відкритим вихідним кодом.
 • Підтримка української мови інтерфейсу.
 • Підтримка відображення завдань у вигляді списку або дерева.
 • Підтримка нагадувань.
 • Підтримка системи пріоритетів поставлених завдань.
 • Можливість створювати дочірні і пов'язані завдання.
 • Наявність функції підрахунку бюджету, витраченого на вирішення того чи іншого завдання.
 • Підтримка плаваючих областей і панелей інструментів.
 • Можливість перетворити в завдання електронний лист.
 • Підтримка резервування шляхом створення копій списку завдань.

Недоліки Task Coach

 • Відсутність вбудованої телефонної книги або будь-якого довідника-аналога.

Висновок

Таск-менеджер працює коректно, без збоїв, не зависає. Особливо радує підтримка плаваючих панелей, яку так рідко можна зустріти навіть у платних конкурентів.

Увага

Щоб змінити мову інтерфейсу Task Coach, клікніть «Edit» в його головному меню вгорі ліворуч. Далі, у випадаючому списку виберіть пункт «Settings». У вікні налаштувань перейдіть в розділ «Language», перемикаючись між вкладками, після чого задайте потрібне значення мови параметру «Language». Щоб підтвердити зміни, закрийте вікно налаштувань, клікнувши «OK». Зміни вступлять в силу після перезавантаження менеджера.

Автор:
Офіційний сайт: www.taskcoach.org
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English, Українська, Русский
Завантажити Task Coach для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Task Coach!

Схожі програми