Parsec 150-70

Parsec

Parsec — безкоштовна програма для ПК Windows, що дозволяє грати, дивитися і ділитися іграми з друзями. Додаток дозволяє геймерам грати в улюблені ігри зі швидкістю 60 кадрів в секунду на декількох пристроях в будь-якому місці, в будь-який час і практично без затримок.

З платформою Parsec ви можете грати в будь-яку багатокористувацьку гру з ким завгодно в світі з надзвичайно низькою затримкою. Грайте, не турбуючись про підписку на онлайн-сервіси, а також про те, яку платформу і обладнання використовуєте ви і ваші друзі.

По суті, Parsec для ПК Windows працює просто як технологія спільного використання екрана. Ви або показуєте свій екран самому собі (віддалено), або своїм друзям (для спільної гри), або гравцям з усього світу (щоб грати в улюблені ігри).

Після встановлення програми і реєстрації ви можете додати своїх друзів або ж пошукати незнайомих геймерів (хостів), які запропонують вам приєднатися до гри. Для цієї мети є спеціальна служба підбору гравців, яка допомагає знаходити компанію для гри.

Щоб почати гру, натисніть кнопку «Play» поруч з потрібним вам комп'ютером. Власник гри повинен підтвердити або ж відхилити ваш запит і встановити доступ до контролерів.

Якщо ви самі хостите гру, тоді чекайте запиту від друга на бічній панелі програми, після чого налаштуйте всі необхідні дозволи. Також ви можете створити список користувачів, яким дозволено підключатися до вашого комп'ютера без зайвих маніпуляцій.

Зміни в останній версії

  • Загальна установка: інсталятор Windows тепер дозволяє використовувати «C: Program Data» в якості домашнього каталогу Parsec і завжди запускає Parsec на екрані входу в Windows.
  • Вертикальне обертання дисплея тепер підтримується під час трансляції.
  • [Команди] Підготуйте командний комп'ютер з програми за допомогою посилання «Налаштувати як командний комп'ютер» на сторінці входу.
  • [Команди] Підготуйте командний комп'ютер за допомогою командного рядка інсталятора Windows.
  • Parsec більше не відправляє хосту ключі гучності / відключення звуку на стороні клієнта.
  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор: Parsec Cloud, Inc.
Оновлено:
Версія Windows: 8, 10
Українська мова: Відсутня
Російська мова: Відсутня
Завантажити
Parsec

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми Parsec. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії