OnTopReplica

OnTopReplica 3.5.1.0

OnTopReplica

OnTopReplica – це утиліта, яка створює мініатюри відкритих вікон і тримає їх на передньому плані на робочому столі. Продукт поширюється безкоштовно, а його вихідний код доступний усім бажаючим на GitHub.

Програма створює щось на зразок копій відкритих вікон, які вона поміщає на передній план робочого столу, аби користувач міг стежити за подіями в ОС фоновими процесами в режимі реального часу, одночасно працюючи з іншими додатками без втрати фокусу. Так, наприклад, користувачі можуть повноцінно використовувати текстовий редактор, паралельно переглядаючи відео на YouTube у вікні-мініатюрі, без необхідності в додатковому моніторі. Крім того, якщо ви займаєтеся версткою веб-сторінок і використовуєте в побуті технологію Live Reload, але при цьому тулитесь на просторі невеликого екрану ноутбука, то саме OnTopReplica дозволить вам спостерігати за всіма змінами у відображенні сайтів без перемикання між вікнами браузера і вашою IDE.

Утиліта дозволяє створити мініатюру не для всього вікна, а тільки для його частини. «Репліка» підтримує позиціонування, масштабування і прозорість, а також має можливість прокидання кліків миші. Це означає, що натискання на кнопки маніпулятора, зроблені в області вікна-мініатюри, автоматично будуть передані в основне вікно-джерело і викличуть в ньому відповідні сценарії, наприклад, встановлення курсора, надсилання форми або перехід за посиланням. При цьому фокус як і раніше залишиться на тому вікні, яке було активно раніше.

Інтерфейс утиліти складається з невеликого вікна, яке за замовчуванням є порожнім. Керування OnTopReplica здійснюється за допомогою меню, доступного після натискання правої кнопки миші у вікні-мініатюрі. Хоча зазвичай «репліка» і знаходиться на передньому плані на робочому столі, її можна згорнути, клікнувши комбінацію клавіш «Ctrl + Shift + O», після чого аналогічним чином розгорнути назад.

Переваги OnTopReplica

  • Поширення продукту на безкоштовній основі з відкритим вихідним кодом.
  • Можливість відмовитися від придбання додаткового монітора без особливих втрат.
  • Можливість вибрати область вікна, яка буде показана в мініатюрі.
  • Підтримка позиціонування, масштабування і прозорості «репліки».
  • Підтримка функції прокидання кліків миші.
  • Швидке згортання і розгортання мініатюри за допомогою однієї і тієї ж комбінації клавіш.

Недоліки OnTopReplica

  • Відсутність підтримки російської та української мов інтерфейсу.

Висновок

OnTopReplica може бути використана по-різному. Один тримає в полі зору монітор стану ОС, після чого запускає все нові програми, щоб дослідити їх вплив на завантаження процесора і пам'яті. Другий використовує утиліту, щоб дивитися в процесі роботи відео на YouTube. Третьому ж необхідно стежити за тим, що відбувається в онлайн-іграх, причому грає він відразу в декількох вікнах або вкладках.

Зміни в останній версії

  • Вирішено проблему при запуску декількох екземплярів OnTopReplica.
Автор:
Офіційний сайт: github.com
Оновлено:
Версія Windows: Vista, 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English
Завантажити OnTopReplica для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про OnTopReplica!

Схожі програми