iPadian 10.1

iPadian

iPadian – це симулятор iPad для комп'ютера. Програма поширюється на безкоштовній основі, проте також пропонує користувачеві і Premium-версію. Нижче в даній статті мова піде виключно про версію Free.

Всупереч розхожій думці, iPadian – не емулятор. Ця програма відноситься до класу симуляторів або, простіше сказати, імітаторів. Іншими словами функціонал iPad в iPadian реалізований без прив'язки до апаратної складової самого пристрою. Ще простіше цю відмінність можна пояснити на прикладі. Так, в разі емуляції роботи, наприклад, відеокамери смартфона, емулятор виводить на екран реальне зображення, отримане за допомогою вбудованої камери ПК (апаратних засобів), в той час як симулятор відображає заздалегідь заготовлену картинку, намальовану вручну або імпортовану ззовні.

Виходячи з цього, робота і встановлення сторонніх додатків з AppStore в iPadian неможлива, оскільки симулятор не реалізує функціонал операційної системи iOS і просто не знає, як слід запускати такі додатки. Замість цього програма пропонує користувачеві зовнішній вигляд iOS і її ключових додатків – браузера, магазину, органайзера, галереї, меню налаштувань і інших – в такому вигляді, як якщо б це був реальний iPad. Таким чином, потенційний покупець має можливість заздалегідь ознайомитися з інтерфейсом планшетів від Apple і в майбутньому зробити вибір на користь цих продуктів.

Власного інтерфейсу в iPadian, як такого, немає. Оформлення гостьової ОС зовні схоже з iOS, як і передбачається відповідно до задуму. Кнопка «Home», характерна для пристроїв Apple, винесена на панель в нижній частині головного вікна. Там розташовується і кнопка вимкнення програми.

Переваги iPadian

  • Зовнішній вигляд гостьової ОС, максимально наближений до iOS.
  • Наявність великих, барвистих ярликів інструментів, що входять за замовчуванням до складу iOS.
  • Швидка інсталяція і запуск програми.
  • Безкоштовне розповсюдження продукту.
  • Наявність преміум-версії програми.
  • Відсутність реклами.

Недоліки iPadian

  • Відсутність налаштувань масштабування і повороту екрану.
  • Відсутність налаштувань симулятора.
  • Відсутність підтримки української мови.

Висновок

Цей симулятор не підійде для запуску додатків з AppStore на ПК, проте ознайомитися з зовнішнім виглядом iOS перед придбанням девайса під керуванням цієї операційної системи користувач зможе.

Встановлення iPadian

Встановлення програми виконується за допомогою стандартного інсталятора, скачати який можна нижче на сторінці опису продукту. На першому етапі у вікні майстра вкажіть шлях розташування iPadian на жорсткому диску вашого ПК, клікнувши «Browse», або залиште налаштування без змін. Натисніть «Next». На наступному кроці створіть ярлик програми на робочому столі, для чого відзначте відповідний пункт галочкою, після чого знову натисніть «Next». Щоб приступити безпосередньо до встановлення, натисніть на кнопку «Install». Після закінчення завантаження і інсталяції всіх компонентів, натисніть «Finish».

Зміни в останній версії

  • Нема даних.
Автор: Desktop Enhancements
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Українська мова: Відсутня
Російська мова: Відсутня
Завантажити
iPadian

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми iPadian. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії