DNS Jumper

DNS Jumper 2.3

DNS Jumper

DNS Jumper – це утиліта, яка дозволяє швидко і без зайвих зусиль змінити поточне значення DNS-сервера. Продукт поширюється безкоштовно, підтримує російську мову інтерфейсу і не вимагає встановлення.

Програма дозволяє швидко змінити поточний DNS-сервер, через який відбувається звернення до ресурсів мережі Інтернет, і пропонує для цього свій перелік відомих адрес, серед яких розташувалися Google, Yandex, Comodo, Norton та інші. При цьому утиліта залишає можливість вручну ввести значення будь-якої іншої адреси.

Така зміна DNS прискорює роботу браузера і інших додатків, які працюють через Інтернет. Крім того, в деяких випадках ця процедура дозволяє обійти блокування сайтів або, навпаки, зробити певні ресурси недоступними, наприклад, для дітей.

Використання інструменту досить безпечне, оскільки розробники потурбувалися наявністю функції швидкого відновлення значень DNS за умовчанням. Утиліта DNS Jumper підтримує протокол IPv6. Крім того, можливості програми дозволяють користувачеві виконати підміну DNS-сервера не для всіх, а лише для певних мережевих адаптерів.

Інтерфейс утиліти складається з невеликого вікна, яке легко поміститься навіть на екранах з найнижчою роздільною здатністю. Елементи керування складаються з кількох кнопок, декількох чекбоксів, випадаючих списків і полів введення. При наведенні на будь-який із значків-іконок з'являється текстова підказка, що, безсумнівно, додає зручності.

Переваги DNS Jumper

  • Безкоштовне розповсюдження продукту.
  • Наявність російської локалізації.
  • Простий і дружній інтерфейс користувача.
  • Наявність списку безпечних DNS-адрес.
  • Відсутність необхідності встановлення утиліти.
  • Підтримка функції резервного копіювання та відновлення початкових значень DNS.
  • Підтримка протоколу IPv6.

Висновок

Можливість швидкої заміни адрес DNS замість перспективи довго копатися в налаштуваннях центру керування мережами і загальним доступом Windows, які, до того ж, різняться від однієї версії ОС до іншої, – це основна перевага утиліти DNS Jumper.

Увага

Щоб змінити мову інтерфейсу програми, натисніть кнопку «Options» в лівому нижньому кутку головного вікна. В списку, що відобразиться, перейдіть до пункту «Language», після чого виберіть відповідне значення мови із запропонованого переліку. У разі успіху мова інтерфейсу DNS Jumper зміниться автоматично.

Зміни в останній версії

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
Офіційний сайт: www.sordum.org
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English, Русский
Завантажити DNS Jumper для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про DNS Jumper!

Схожі програми