Betternet

Betternet 8.6.0.1290

Betternet

Betternet – це безкоштовний VPN-клієнт для робочого столу ПК Windows. Робота програми базована на технологіях віртуальних приватних мереж і дозволяє обходити блокування різних мережевих ресурсів з боку організацій або урядів. Як наслідок забезпечується анонімність користувача в Інтернеті, а також безпека і конфіденційність його даних.

Betternet забезпечує приватність користувача шляхом пропускання його трафіку через власну мережу серверів, в результаті чого всі вхідні і вихідні мережеві пакети як би «губляться» на тлі величезної кількості сторонньої інформації, що створює значну перешкоду аналізаторам трафіку і рекламним ботам. Питання конфіденційності особливо актуальне для бізнесу і компаній, які володіють корпоративною таємницею і діючих в умовах невгамовної жорсткої конкуренції.

Захист же користувацьких даних здійснюється вбудованими криптографічними засобами VPN-протоколів. Іншими словами весь трафік комп'ютера, підключеного до одного з серверів Betternet через безпечний тунель, шифрується за допомогою спеціальних алгоритмів, наприклад, AES-256. Таким чином, між користувачем і різного роду зловмисниками виникає додаткова перешкода, що не дозволяє останнім отримати доступ до операційної системи і прав адміністратора.

Інтерфейс клієнта виконаний у вигляді мобільного додатку і не містить великої кількості елементів. Меню налаштувань приховано за іконкою-гамбургером і містить всього пару пунктів. Підключення до віддаленого серверу здійснюється за допомогою одного кліка.

Переваги Betternet

  • Безкоштовність продукту.
  • Підтримка сучасних операційних систем родини Microsoft Windows.
  • Відсутність необхідності реєстрації облікового запису користувача.
  • Зручний і простий інтерфейс.
  • Швидке і легке встановлення.

Недоліки Betternet

  • Відсутність української або хоча б російської локалізації.
  • Скромний вибір доступних VPN-серверів.
  • Порівняно невеликий вибір налаштувань та  опцій.
  • Неможливість зміни налаштувань програми під час встановлення.
  • Відносно слабка підтримка продукту розробниками.

Висновок

Незважаючи на те, що кількість недоліків програми наближається до кількості її достоїнств, Betternet все ж залишається прийнятним рішенням з причини своєї безкоштовності і підійде на перших порах знайомства з технологіями VPN. Основними ж чинниками, що спонукають користувачів до встановлення того або іншого клієнта, все ж таки є підсумкова швидкість з'єднання, надійність роботи, зручність використання і якість сервісного обслуговування.

Встановлення Betternet

Встановлення програми дуже просте і не містить безлічі кроків. Щоб завантажити файл-інсталятор, клацніть кнопку Завантажити нижче на цій сторінці опису продукту. По завершенні завантаження запустіть виконуваний файл BetternetForWindows.exe. У разі появи вікна контролю облікових записів Windows (Windows UAC) підтвердіть дію кліком кнопки Так. У вікні привітання майстра встановлення прийміть умови ліцензійної угоди, зазначивши галочкою відповідний пункт, після чого натисніть Install. По завершенні процесу встановлення закрийте інсталятор. Запуск клієнта Betternet можна виконати за допомогою значка на робочому столі або з меню Пуск. Щоб з'єднатися з віддаленим VPN-сервером натисніть на кнопку Connect в центральній частині головного вікна клієнта.

Автор:
Офіційний сайт: www.betternet.co
Оновлено:
Версія Windows: 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English
Завантажити Betternet для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Betternet!

Схожі програми