Atom

Atom 1.63.1

Atom

Atom – це текстовий редактор з відкритим вихідним кодом. Продукт поширюється на англійській мові, володіє широкими можливостями кастомізації, підтримує безліч сучасних функцій для спрощення і прискорення написання коду, а також інтегрований з Github.

До складу програми входить пакетний менеджер, менеджер проектів, оглядач файлової системи і, власне, редактор коду. Останній підтримує мови HTML, CSS, JavaScript, TypeScript, CoffeeScript, PHP, Python, Java, C / C ++, Objective C, Perl, Ruby, SQL, надбудови Sass, Less та інші.

Однією з ключових особливостей Atom є підтримка функції телетайпу, яка дозволяє розробникам «розшарювати» свій робочий простір для спільної діяльності. Іншою цікавою фішкою є інтеграція з Git і Github, яка дозволяє підключати зазначені репозиторії і працювати з ними просто у вікні редактора, не втрачаючи фокусу. Серед інших можливостей Atom підтримує закладки, автодоповнення коду, підсвічування синтаксису, нумерацію рядків, пошук із заміною, поділ екрану, перевірку правопису і відповідності дужок, вибір кодування і функцію Live Reload.

Інтерфейс редактора більш ніж сучасний. Робочий простір можна розділити для одночасного перегляду декількох лістингів, а бічні панелі ховаються для звільнення місця на екрані. За замовчуванням Atom пропонує користувачам чотири теми оформлення, в тому числі темну і світлу. При цьому збільшити цю кількість можна абсолютно безкоштовно, звернувшись до сайту спільноти.

Переваги Atom

  • Поширення продукту на безкоштовній основі з відкритим вихідним кодом.
  • Широкі можливості кастомізації робочого простору, шрифтів, оформлення.
  • Підтримка різних мов програмування і фреймворків.
  • Підтримка різних кодувань.
  • Підтримка Live Reload, закладок, пошуку і заміни, поділу екрана, автодоповнення і масштабування коду, підсвічування синтаксису, перевірки правопису і закриття дужкових конструкцій.
  • Інтеграція з Git і Github.
  • Наявність функції телетайпу для спільної розробки і пошуку помилок в коді.
  • Наявність вбудованого провідника, менеджера пакетів і проектів.

Недоліки Atom

  • Відсутність підтримки російської та української мов.

Висновок

Редактор Atom поводиться коректно. Елементи керування реагують на будь-які дії швидко і своєчасно. В цілому Atom – приклад по-справжньому гарного інструмента, який здатний забезпечити комфортне тривале перебування користувача за комп'ютером і навіть допомогти йому прискорити процес створення програм.

Зміни в останній версії

  • Це останній випуск Atom. Ми будемо архівувати Atom та всі репозиторії організації Atom 15 грудня 2022 року.
Автор:
Офіційний сайт: atom.io
Оновлено:
Версія Windows: 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English
Завантажити Atom для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Atom!

Схожі програми