ASUS Manager Update 2.08.04

ASUS Manager Update

ASUS Manager Update – це безкоштовна утиліта, спочатку призначена для безпечного оновлення BIOS на материнських платах виробництва Asus. На сьогоднішній момент програма дозволяє також оновлювати драйвера і програмне забезпечення, керувати параметрами електроживлення і проводити очистку ПК від застарілих файлів.

«Апдейт» BIOS за допомогою ASUS Manager виробляється безпосередньо в операційній системі. Інструмент дозволяє вибрати джерело оновлень і встановити їх як з файлу, так і з мережі Інтернет. Сам процес при цьому є максимально безпечним, оскільки розробники заклали в ньому всю послідовність необхідних дій і передбачили появу можливих помилок. Таким чином, немає потреби турбуватися, що по завершенні процедури комп'ютер несподівано перетвориться в непридатну для відновлення «цеглину».

Інтерфейс утиліти виконаний із застосуванням відтінків сірого кольору. Стартове вікно відкриває доступ до різних розділів менеджера – оновлення, керування, електроживлення, параметрів безпеки та додаткових інструментів. Перед проведенням будь-яких із запропонованих дій користувач має можливість створити резервну копію даних на випадок непередбачених збоїв.

Переваги ASUS Manager Update

  • Безкоштовне розповсюдження продукту.
  • Можливість встановлення BIOS, драйверів і програмного забезпечення.
  • Можливість керувати параметрами безпеки і електроживлення.
  • Можливість створення резервних копій.
  • Стильний і простий у використанні графічний інтерфейс користувача.

Недоліки ASUS Manager Update

  • Відсутність підтримки російської та української мов інтерфейсу.

Висновок

Менеджер оновлень Asus є фірмовою утилітою від виробника, тому рекомендується всім власникам пристроїв цього вендора як основний інструмент оновлення, що виключає можливість остаточного і безповоротного виходу з ладу обладнання.

Увага

Утиліта працює тільки з материнськими платами компанії Asus.

Зміни в останній версії

  • Нема даних.
Автор: Asus
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7
Українська мова: Відсутня
Російська мова: Відсутня
Завантажити
ASUS Manager Update

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми ASUS Manager Update. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії