Ashampoo Zip Free

Ashampoo Zip Free 1.0.7

Ashampoo Zip Free

Ashampoo Zip Free – це безкоштовний архіватор з підтримкою безлічі мов і форматів. Програма має дружній інтерфейс і пропонує користувачеві можливість оновлення до версії PRO.

Як і у випадку більшості сучасних архіваторів, Ashampoo Zip Free здатний не лише упаковувати і розпаковувати  дані користувача, але також стискати їх з метою економії місця на жорсткому диску, зручності зберігання і передачі файлів стороннім особам, для чого в програмі передбачено п'ять різних варіантів компресії.

Засобами Ashampoo Zip Free можна також забезпечити і захист файлів, застосовуючи сучасні криптографічні методи. У своїй роботі програма оперує алгоритмом шифрування AES-256, який застосовується в оборонній промисловості і відмінно зарекомендував себе в програмному забезпеченні, в завдання якого входить організація приватних і захищених каналів зв'язку.

Крім перерахованих опцій архіватор реалізує в собі можливість розбиття об'ємних файлів на частини з метою їх подальшого перенесення, наприклад, на оптичні носії інформації. У програмі представлена ​​можливість як введення нестандартного розміру томів, так і вибору його зі стандартних значень, як то 1.44 Мегабайта (дискета 3.5``), 700 Мегабайт (диск CD), 4.7 Гб (диск DVD). Подібна процедура поділу вкрай корисна у випадках, коли для обміну даними потрібно використовувати будь-який конкретний сервіс, наприклад електронної пошти, який має обмеження на обсяг переданої інформації.

Інтерфейс Ashampoo Zip Free справляє приємне враження і представлений декількома темами оформлення. Вікно вітання виконано в стилі метро з використанням плаваючих плиткових елементів керування. Запущений засобами програми архів відкривається у вікні, яке нагадує комбінацію файлового менеджера з офісним пакетом. Крім того, архіватор надає можливість поповнення контекстного меню Windows шляхом інтеграції в нього основних функцій для роботи з архівами.

Програма надає можливість створення та розпакування наступних форматів: ZIP, 7Z, TAR, CAB і LHA. Додаткова підтримка таких форматів, як RAR, ZIPX, ARJ, ARC, ACE, MSI, NSIS, CHM, DMG, RPM, CPIO, VHD, XAR, LZMA, LZH, SquashFS, CramFS, Z, ZOO, WIM, ISO доступна користувачеві тільки у варіанті читання.

Переваги Ashampoo Zip Free

 • Безкоштовність продукту.
 • Наявність українського перекладу.
 • Наявність фірмового інтерфейсу, виконаного в стилі Windows 8.
 • Наявність декількох колірних тем оформлення.
 • Наявність п'яти різних ступенів стиснення — від найшвидшого до максимально ефективного.
 • Використання алгоритму шифрування AES-256.
 • Підтримка опції поділу архіву на томи.
 • Інтеграція архиватора з контекстним меню Windows.
 • Підтримка сенсорного режиму роботи.
 • Можливість створення політики паролів.
 • Можливість відновлення пошкоджених ZIP-файлів.
 • Можливість створення архівів.

Недоліки Ashampoo Zip Free

Обмежений функціонал, що вимагає апгрейда програми до версії PRO.
Неоднорідний інтерфейс. Іншими словами зовнішній вигляд і стиль головного вікна повністю відрізняється від оформлення вікна з архівом.
Відсутність повної підтримки архівів типу RAR.
Необхідність реєстрації облікового запису користувача.
Необхідність наявності Інтернет-з'єднання під час встановлення програми.

Висновок

Архіватор працює коректно у всіх сучасних версіях ОС Windows. Керування програмою здійснюється досить просто і схоже з іншими додатками з тієї ж категорії. Стильове ж оформлення Ashampoo Zip Free з використанням плиткового підходу, реалізованого раніше в Windows 8, є не дуже зручним при керування мишею внаслідок наявності на екрані запрошення і вибору опцій горизонтального скролінгу.

Встановлення Ashampoo Zip Free

Встановлення програми вимагає наявності активного підключення до мережі Інтернет. Після запуску інсталятора натисніть I agree, proceed, щоб прийняти ліцензійну угоду. Далі клацніть кнопку Get free activation key (ви будете перенаправлені на сторінку реєстрації аккаунта), щоб зареєструвати обліковий запис користувача і отримати вісімнадцятизначний ключ активації, необхідний для встановлення архіватора. На сторінці реєстрації вкажіть діючу адресу електронної пошти, на яку згодом буде направлений потрібний вам ключ. Після отримання ключа на ваш e-mail, скопіюйте та вставте його в форму Your license key у вікні програми-установника, після чого натисніть Activate now. Далі натисніть Next у правому нижньому кутку інсталятора. На наступному етапі вкажіть шлях розташування архиватора і в разі потреби створіть ярлик Ashampoo Zip Free на робочому столі. Клацніть Next, щоб почати встановлення. По завершенні процесу натисніть Finish.

Щоб змінити мову інтерфейсу Ashampoo Zip Free відкрийте головне вікно програми. Клацніть по зображенню шестерні, підписаної як Options. У вікні, перейдіть на вкладку Interface, після чого оберіть відповідне значення мови із запропонованого переліку в розділі Change Language

Автор:
Офіційний сайт: www.ashampoo.com
Оновлено:
Версія Windows: 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English, Українська, Русский
Завантажити Ashampoo Zip Free для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Ashampoo Zip Free!

Схожі програми