YouWave 3.31

YouWave

YouWave – це емулятор пристроїв Android для ПК. Програма поширюється безкоштовно з ядром 4.0.4. Платний же варіант YouWave базований на збірці Android 5.1.1 Lollipop і доступний в Premium версії.

Цей емулятор намагається максимально точно відтворити поведінку реальних смартфонів і планшетів, які використовують ОС Android в своїй роботі. Програма може знадобитися у випадках, коли необхідно запустити гру або один з популярних месенджерів на комп'ютері. Крім того інструмент дозволяє тестувати на ньому власні проекти, що актуально для розробників ПЗ.

До складу емулятора входять такі звичні компоненти, як браузер, поштовий клієнт, календар, калькулятор та інші. Крім того YouWave підтримує встановлення додатків з фірмового магазину Google – Play Market. Налаштування вбудованої операційної системи дозволяють користувачам варіювати гучність звуку, керувати мережевими підключеннями, змінювати мову середовища і розміри шрифту, а також визначати місце розташування віртуального пристрою.

Інтерфейс YouWave представляє собою вікно з вписаним в нього дисплеєм уявного смартфона (планшета) на базі Android. Щоб вмістити це вікно в простір робочого столу комп'ютера, користувач може сам обирати його розміри з більш ніж десятка готових варіантів. Верхня частина інтерфейсу зайнята основним меню програми, яке дає можливість встановлювати додатки, розташовані в локальних папках, а також запускати демон командного рядка. У нижній його частині розташовані аналоги функціональних клавіш «Додому», «Назад» і «Недавні додатки», а також кнопки управління гучністю і орієнтації пристрою.

Переваги YouWave

  • Безкоштовне розповсюдження продукту.
  • Підтримка масштабування головного вікна.
  • Можливість встановлення додатків з Play Market.
  • Відносна проста встановлення додатків з локальних директорій.
  • Наявність функції заводських параметрів віртуального пристрою.
  • Можливість отримання root-привілеїв на уявному смартфоні (планшеті).

Недоліки YouWave

  • Відсутність підтримкиукраїнської мови емулятора; при цьому українська локалізація віртуальної ОС доступна користувачам в штатному режимі в розділі «Налаштування» Android.
  • Інтерфейс не є інтуїтивно зрозумілим.

Висновок

Програма працює стабільно, не дає збої і не вилітає, однак може конфліктувати з таким популярним додатком, як Oracle VirtualBox, або іншими віртуальними машинами. Вирішити можливі проблеми, що виникають можна слідуючи підказкам емулятора.

Встановлення YouWave

Встановлення програми виглядає стандартно і складається всього з декількох кроків. На одному з етапів користувач зможе задати шлях установки і місце розташування YouWave на жорсткому диску.

Автор:
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English
Завантажити YouWave для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про YouWave!

Схожі програми