WinPatrol 35.5.2017.8

WinPatrol

WinPatrol FREE – це безкоштовна версія набору утиліт для підвищення безпеки операційної системи. Продукт має обмежений функціонал в порівнянні з платним WinPatrol PLUS, проте і його цілком достатньо, щоб прискорити і захистити комп'ютер користувача.

Програма дозволяє додавати, видаляти і відключати компоненти автозавантаження, які стартують при запуску ПК разом з ОС Windows. Клікаючи правою кнопкою миші користувач може відкласти старт того чи іншого додатка, задати певну затримку, а також вказати необхідний рівень привілеїв.

Інструмент WinPatrol FREE дозволяє оптимізувати роботу браузера, очистивши його від непотрібних файлів cookie і невикористовуваних розширень. При цьому утиліта здатна взаємодіяти з різними браузерами, зокрема, з Microsoft Internet Explorer і Google Chrome. Додатково програма дає можливість налаштувати асоціації файлів і чітко вказати операційній системі, який саме додаток буде за замовчуванням запускатися при клацанні на контент того чи іншого типу.

Інтерфейс продукту навряд чи можна назвати сучасним. Головне вікно не дуже стилізоване під Windows 7, 8 або 10. Меню складається з більш ніж десятка вкладок, назви яких виведені дрібним шрифтом. Аналогічний тип і розмір шрифту застосовується і для інших елементів керування, а також інформаційної складової.

Переваги WinPatrol FREE

  • Безкоштовне розповсюдження продукту.
  • Досить зрозумілий інтерфейс і процес керування програмою.
  • Підтримка роботи з різними браузерами.
  • Висока швидкість роботи утиліти.

Недоліки WinPatrol FREE

  • Застарілий інтерфейс користувача.
  • Відсутність російської та української локалізації.
  • Відсутність портабельної версії програми.

Висновок

Програма дозволяє швидко провести деякі маніпуляції з операційною системою, а саме: відключити компоненти автозавантаження, налаштувати асоціації файлів, видалити непотрібні документи, керувати поточними процесами, запущеними службами та інше. До того ж WinPatrol працює без збоїв, не зависає і за швидкістю перевершує багатьох конкурентів.

Зміни в останній версії

  • Усунуто проблеми сумісності з WinPatrol і останніми оновленнями Windows 10, через які на початковій сторінці не додавалися, не видалялися і не відключалися записи автозавантаження.
  • Виправлена помилка, через яку WinPatrol не міг отримати дані PLUS. Зніміть прапорець «Дозволити збір даних PLUS» зі сторінки «Параметри».
Автор:
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English
Завантажити WinPatrol для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про WinPatrol!

Схожі програми