Win32 Disk Imager 1.0.0

Win32 Disk Imager

Win32 Disk Imager – безкоштовна і проста у використанні утиліта для створення точних копій USB флешок і карт пам'яті SD, збереження їх у вигляді IMG файлів, а також запису цих образів назад на знімні носії.

Цю програму можна використовувати для резервного копіювання інформації, що зберігається на пристрої, а також для подальшого її відновлення. Користувачеві потрібно лише вказати шлях до файлу IMG і обрати пристрій.

Крім створення і запису IMG-файлів, ця програма також уміє генерувати хеш MD5, SHA1 і SHA256, який може допомогти користувачам перевірити чи ідентифікувати певні образи. Це, наприклад, може бути корисно при копіюванні кількох USB-пристроїв з однаковими розміром.

На відміну від інших програм для резервного копіювання, ця утиліта створює точну копію пам'яті пристрою замість простого копіювання файлів. Це дозволяє відновити вміст носія інформації в початковому стані без будь-яких змін і записати завантажувальні образи. При цьому важливо розуміти, що Win32 Disk Imager може створювати файли IMG тільки для знімних пристроїв, а не для розділів жорсткого диска або цілих дисків.

Win32 Disk Imager є портативним програмним забезпеченням. Під час встановлення він не буде додавати нові елементи в реєстр Windows, а після видалення на диску не залишиться ніяких його слідів. Ви можете використовувати Win32 Disk Imager де завгодно і запускати його на будь-якому ПК, просто запустивши файли програми на портативному пристрої.

Інтерфейс програми досить мінімалістичний і складається з одного вікна, в якому можна вибрати образ і пристрій, згенерувати хеш, а також вказати налаштування читання. Крім зазначених вище операцій в нижній частині вікна даного інструменту розташовується панель прогресу виконання операції і кнопки для читання, запису та перевірки образу.

Переваги Win32 Disk Imager

 • Невеликий розмір і незначне використання системних ресурсів.
 • Простий і зрозумілий інтерфейс.
 • Можливість створення і запису образів карток пам'яті і флеш-накопичувачів.
 • Можливість перевірки хешу образів.
 • Перевірка образів після запису.
 • Портативність.

Недоліки Win32 Disk Imager

 • Практично немає налаштувань запису і створення образів.
 • Не можна використовувати для створення / запису образів жорстких дисків і їх частин.

Висновок

Під час роботи Win32 Disk Imager не грузить систему, час відгуку утиліти цілком адекватний, інтерфейс простий і зрозумілий, помилки або збої під час роботи утиліти помічені не були. Якщо вам потрібно швидко створити або записати образ пристрою пам'яті, і ви не хочете встановлювати великі багатофункціональні програми – ця утиліта вам підійде.

Увага

Останні версії програми працюють на Windows 7 / 8.1 / 10. Вони також повинні працювати на Windows Server 2008 / 2012 / 2016 (хоча і не були перевірені розробниками). Для Windows XP / Vista використовуйте версію 0.9.

Встановлення Win32 Disk Imager для Windows

Для встановлення цієї утиліти завантажте файл, запропонований вам на сторінці завантаження і запустіть його встановлення. Прийміть ліцензійну угоду і поставте / зніміть галочку з пункту створення ярлика на робочому столі (Create a desktop shortcut). Запустіть встановлення. Після встановлення, в фінальному вікні інсталятора буде два пункти – переглянути файл Readme.txt і запустити Win32 Disk Imager. Відзначте потрібні пункти і натисніть кнопку «Finish».

Зміни в останній версії

 • Тепер ви можете перевірити файл образу за допомогою пристрою.
 • Додані контрольні суми SHA1 і SHA256.
 • Можливість читати тільки до кінця певного розділу(ів).
 • Збережіть останню відкриту папку.
 • Додаткові мовні переклади.
 • Виправлені помилки.
Автор: ImageWriter Developers
Оновлено:
Версія Windows: 7, 8, 10
Українська мова: Відсутня
Російська мова: Відсутня
Завантажити Win32 Disk Imager для Windows

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми Win32 Disk Imager. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Схожі програми