UserBenchmark 4.2.5.0

UserBenchmark

UserBenchmark – це безкоштовна програма, що дозволяє оцінити продуктивність як всієї комп'ютерної системи, так і її окремих компонентів. Цей інструмент є частиною величезного комплексу, спрямованого на збір інформації щодо можливостей різних комп'ютерних комплектуючих – процесорів, відеокарт, жорстких дисків та іншого.

Програма запускає процес тестування апаратної складової комп'ютера після натиснення всього лише однієї кнопки – Run. При цьому оцінка продуктивності не будується на основі якогось одного, єдино вірного, показника. Замість цього всі складові системи піддаються всіляким варіантам навантажень, що дозволяє детально вивчити поведінку кожної з них і знайти їм застосування в найбільш підходящій області. Так, наприклад, це може бути робота з офісними додатками, проходження ігор, обробка відео та звуку, написання програм, майнінг криптовалюти або повсякденний перегляд серіалів з одночасним завантаженням торрентів.

За результатами власних досліджень UserBenchmark видає висновок про продуктивність і стан «піддослідного» комп'ютера. Крім того програма надає користувачеві ряд підказок і порад, слідуючи яким він може домогтися оптимальних показників продуктивності своєї обчислювальної машини.

Інтерфейс користувача складається з одного невеликого вікна, яке своїм зовнішнім виглядом нагадує звичне для ОС Windows вікно майстра встановлення додатків. UserBenchmark не надає користувачеві ніякого вибору параметрів тестування. З наявних елементів керування тестувальників доступні кнопки запуску і скасування проходження тесту.

Переваги UserBenchmark

  • Поширення продукту на безкоштовній основі.
  • Відсутність необхідності встановлення програми.
  • Можливість тестування всіх компонентів системи.
  • Запуск тестів за допомогою всього лише однієї кнопки без необхідності будь-якого додаткового налатшування.
  • Докладний розбір результатів роботи програми, а також надання підказок щодо підвищення продуктивності ПК.

Недоліки UserBenchmark

  • Відсутність підтримки української мови.
  • Необхідність наявності активного підключення до мережі Інтернет для розшифровки результатів досліджень комп'ютера.

Висновок

Тестування ПК за допомогою UserBenchmark не забирає багато часу, однак користувачеві бажано відключити всі непотрібні в цей момент програми та служби, щоб виключити вплив на результат сторонніх чинників.

Встановлення UserBenchmark

Програма не вимагає встановлення, оскільки вихідний файл UserBenchmark.exe вже готовий до використання. Також для запуску утиліти можуть знадобитися привілеї адміністратора. 

Автор:
Офіційний сайт: www.userbenchmark.com
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English
Завантажити UserBenchmark для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про UserBenchmark!

Схожі програми