UltraSurf 18.06

UltraSurf

UltraSurf – це програма для обходу цензури в мережі Інтернет. Інструмент створений UltraReach Internet Corporation і спочатку призначався, щоб допомогти користувачам в Китаї обійти «Великий китайський фаєрвол». На сьогодні продукт поширюється на безкоштовній основі і вже використовується абонентами глобальної мережі в 180-ти країнах світу.

У своїй роботі UltraSurf використовує розвинену мережу серверів, розміщених по всьому світу, щоб приховати реальне місцезнаходження користувача і його мережеву адресу (IP). На відміну від безлічі інших анонімайзерів і VPN-клієнтів вплив програми на швидкість доступу до Інтернет-ресурсів мінімальний.

Діяльність UltraSurf на комп'ютері користувача важко відстежити. Інструмент не вимагає встановлення, а його функціонал дозволяє автоматично очистити історію відвідувань і файли cookie в браузері після закінчення роботи.

Інтерфейс продукту має вигляд невеликого вікна без можливості масштабування.
Елементи керування виконані у вигляді великих значків і дозволяють запустити браузер, керівництво користувача або відкрити вікно налаштувань програми. Крім того UltraSurf відображає статус поточного підключення. Дізнатися свій новий IP-адрес, на жаль, можна тільки за допомогою сторонніх ресурсів.

Переваги UltraSurf

  • Безкоштовне розповсюдження продукту.
  • Зовсім незначний вплив програми на швидкість підключення до ресурсів в Інтернеті.
  • Підтримка гарячих клавіш.
  • Можливість автоматичного очищення історії і файлів cookie по завершенні роботи програми.
  • Компактне вікно інтерфейсу з відображенням статусу підключення.
  • Відсутність необхідності встановлення програми.

Недоліки UltraSurf

  • Відсутність підтримки української мови інтерфейсу.
  • Відсутність інформації про IP-адресу.

Висновок

Програма працює досить швидко і підійде всім тим користувачам, які цінують анонімність і ставлять інформаційну безпеку і свободу в мережі на чільне місце.

Встановлення UltraSurf

Інструмент не вимагає встановлення. Запуск його не потребує наявності у користувача прав адміністратора. Підключення до віддалених серверів здійснюється автоматично, проте його можна регулювати і вручну.

Зміни в останній версії

  • Виправлені помилки.
Автор: UltraReach Internet Corp
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Українська мова: Відсутня
Російська мова: Відсутня
Завантажити
UltraSurf

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми UltraSurf. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії